Wpis z mikrobloga

UWAGA

Jako, że @atrapa to dupa i nie potrafi zorganizować nic to przejąłem sprawę w swoje ręce i w ten oto sposób już w TEN piątek chcielibyśmy zaprosić wszystkich na #trojmiejskiewykopiwo czy też #wykoppiwo ( a'ka #wykopiwo ), które odbędzie się w Trójmieście.

Miejsce: Plaża Jelitkowo -> spotykamy się TUTAJ na pętli tramwajowej.

Data: 18.07.2014 GODZINA: 18:00 - piątek

Co planujemy? Pijemy na plaży! Jeżeli ktoś ma grilla to może wziąć, tylko polecam napisać o tym fakcie szybciej tutaj! Możemy też spróbować rozpalić ognisko, ale to później :-P

Zapraszamy wszystkich chętnych!!

Jeżeli chcesz być informowany o takich akcjach to prosimy dodaj tag #trojmiejskiewykopiwo do obserwowanych. Pod tym tagiem będziemy wołać się nawzajem na piwo w Trójmieście.

SPAMLISTA będzie w komentarzach! Powstała ona bardzo szybko i może zawierać wiele nieaktualnych danych albo pomijać osoby z Trójmiasta. Najmocniej za to przepraszam. Przepraszam też osoby, które nie chcą być wołane o wołanie, ale mam to w dupie. Nie będę za każdym razem sprawdzał kto co pisał bo nie chce mi się :-)

UWAGA!

Jeżeli chcesz dołączyć do spam listy napisz do mnie!

Jeżeli chcesz zostać wykreślony ze spam listy to... nie masz wyjścia! Nie wykreślę Cię!

#trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia #wykopiwo
nowik - UWAGA



Jako, że @atrapa to dupa i nie potrafi zorganizować nic to przejąłem...

źródło: comment_u9i9SZdpKefdPqALK58Nq8wNoDMRezLf.jpg

Pobierz
  • 109