Wpis z mikrobloga

Parę godzin temu dowiedziałem się że koleżanka z pracy która bardzo lubię,supervisorka,milf 8/10 ,ale żaden z was nie powiedziałby że to milf,matka trójki dzieci z czego jedno nie ma roku,Bezproblemowa,zawsze uśmiechnięta ma raka...

Nie wiem jakiego bo wiadomość z trzeciej ręki i #!$%@? MNIE #!$%@? OBCHODZI JAKIEGO!NO #!$%@? RAKA!! do tej pory spać nie mogę mimo że muszę wstać za 5 godzin.

Jak to jest do #!$%@? nędzy!!?? #!$%@? patologie i #!$%@? żyją #!$%@? w najlepsze mnożąc swoje chore geny przy każdej sposobności i zatruwajac ta planetę swoją obecnością . Nawet teraz za oknem jakiś #!$%@? #!$%@? #!$%@? drze w najlepsze i nic nie spadnie na ten jego zapijaczony łeb a normalni ludzie mają zawsze pod górę.zawsze coś.

Albo chorują albo umierają albo żyją w nędzy albo zmagają się z takimi problemami że jedna z druga patologia by się zesrala pod siebie.

Ten świat jest stworzony dla #!$%@? #!$%@? i złodzieja. Nikogo innego.

I jeśli ta kreatura w niebiosach w która nie wierze jednak istnieje pewnego dnia będzie się palić w piekle za to co #!$%@? codziennie.

#oswiadczenie #sadstory ##!$%@? #patologia ##!$%@?
  • 86
@beroslaw: tak to #!$%@? jest , jeden #!$%@? całe życie i nie ma nic drugi nic nie robi i okaże się dziadek który zmarł miał w #!$%@? ziemi na której teraz budują autostradę , jeden będzie dbał całe życie o zdrowie i umrze na raka a drugi będzie chlał i ćpał i doczeka się siwizny i potomstwa . ciekawe jak się ma do tego #karma do sytuacji opisanej przez kolegę @
Boże jakie #!$%@?, akurat przy mojej babci mieszka trochę patologii i też wielu ma problemy zdrowotne... Tu nie ma podziału czy biedny czy bogaty, czy inteligentny czy głupi, a poza tym ta twoja koleżanka ma kilka dzieci, a niektórzy nawet mają problem żeby jakiekolwiek mieć bo problem z płodniścią itd.

A po drugie nie wsadzaj jej do grobu bo rak nie oznacza automatycznie śmierci.
@beroslaw: na patoli też spadają nieszczęścia - tyle mogę powiedzieć. jeden patol mieszka nieopodal i mu lekarze musieli nogi uperdolić, bo go od pijaństwa cukrzyca złapała. Innego znajomego patola pieprznął samochód i ma #!$%@? mózgowe. Kolejny trafił do kryminału, innego żre rak i to bardzo brzydko... Choroba tu akurat trafia bez rozróżnienia, ale od niektórych zdaje się, że alkohol odpędza - jak np bakterie. bo środowisko zbyt zatrute, by się mógł
@beroslaw: A kto teraz nie ma raka. Wczoraj wrzucałem wpis jak to niechcący walnąłem do osoby która ma raka i niedługo operacja i chemia że "spoko, włos ci z głowy nie spadnie" (sic!)

Znam przynajmniej z 10 osób które z tym walczą z czego kilku sąsiadów w trakcie albo już po "przygodzie" z tym badziewiem.
@beroslaw: strasznie mi smutno po przeczytaniu Twojego posta, ale aż muszę spytać: nie wierzysz w Boga, a jednak się do niego zwróciłeś (żeby palił się w piekle jeśli istnieje). skąd myśl, że to Bóg bezpośrednio zesłał na nią tę chorobę?

gdy autobus wycieczkowy z dziećmi na pokładzie wpadnie w drzewo a ludzie podnoszą lament, że gdzie był Bóg - czy to Bóg prowadził ten autobus?

zresztą - wcale nie jest powiedziane,