Wpis z mikrobloga

Parę godzin temu dowiedziałem się że koleżanka z pracy która bardzo lubię,supervisorka,milf 8/10 ,ale żaden z was nie powiedziałby że to milf,matka trójki dzieci z czego jedno nie ma roku,Bezproblemowa,zawsze uśmiechnięta ma raka...

Nie wiem jakiego bo wiadomość z trzeciej ręki i #!$%@? MNIE #!$%@? OBCHODZI JAKIEGO!NO #!$%@? RAKA!! do tej pory spać nie mogę mimo że muszę wstać za 5 godzin.

Jak to jest do #!$%@? nędzy!!?? #!$%@? patologie i #!$%@? żyją #!$%@? w najlepsze mnożąc swoje chore geny przy każdej sposobności i zatruwajac ta planetę swoją obecnością . Nawet teraz za oknem jakiś #!$%@? #!$%@? #!$%@? drze w najlepsze i nic nie spadnie na ten jego zapijaczony łeb a normalni ludzie mają zawsze pod górę.zawsze coś.

Albo chorują albo umierają albo żyją w nędzy albo zmagają się z takimi problemami że jedna z druga patologia by się zesrala pod siebie.

Ten świat jest stworzony dla #!$%@? #!$%@? i złodzieja. Nikogo innego.

I jeśli ta kreatura w niebiosach w która nie wierze jednak istnieje pewnego dnia będzie się palić w piekle za to co #!$%@? codziennie.

#oswiadczenie #sadstory ##!$%@? #patologia ##!$%@?
  • 86
@beroslaw: przeszedłem się kiedyś z ciekawości na miting spikerski AA. Żona robiła terapię uzależnień, w sumie to ona mnie namówiła, że spikerki ciekawe a każdy może przyjść i posłuchać. Jak to wygląda? No więc najpierw ok. 45 minut gość opowiada jak to z nim było gdy pił, potem jest 10 minut przerwy i druga część: identyfikacja. W drugiej części wypowiadają się inni trzeźwiejący alkoholicy na temat czy utożsamiają się ze spikerem.
@beroslaw: moją bezstresowe życie, a aktualnie stres bardzo niszczy ludzi, do tego piją nonstop, to takiego raka zabijają od ciągłego stężenia we krwi, taka sama sytuacja jak młode małżeństwa chcą mieć dzieci i starają się nie wiadomo ile czasu, a karyna z sebą pojdą do kibla na zabawie i zaleje ją za pierwszym razem, cóż zrobić :/