Wpis z mikrobloga

  • 613
Parę godzin temu dowiedziałem się że koleżanka z pracy która bardzo lubię,supervisorka,milf 8/10 ,ale żaden z was nie powiedziałby że to milf,matka trójki dzieci z czego jedno nie ma roku,Bezproblemowa,zawsze uśmiechnięta ma raka...

Nie wiem jakiego bo wiadomość z trzeciej ręki i #!$%@? MNIE #!$%@? OBCHODZI JAKIEGO!NO #!$%@? RAKA!! do tej pory spać nie mogę mimo że muszę wstać za 5 godzin.

Jak to jest do #!$%@? nędzy!!?? #!$%@? patologie i #!$%@? żyją #!$%@? w najlepsze mnożąc swoje chore geny przy każdej sposobności i zatruwajac ta planetę swoją obecnością . Nawet teraz za oknem jakiś #!$%@? #!$%@? #!$%@? drze w najlepsze i nic nie spadnie na ten jego zapijaczony łeb a normalni ludzie mają zawsze pod górę.zawsze coś.

Albo chorują albo umierają albo żyją w nędzy albo zmagają się z takimi problemami że jedna z druga patologia by się zesrala pod siebie.

Ten świat jest stworzony dla #!$%@? #!$%@? i złodzieja. Nikogo innego.

I jeśli ta kreatura w niebiosach w która nie wierze jednak istnieje pewnego dnia będzie się palić w piekle za to co #!$%@? codziennie.

#oswiadczenie #sadstory ##!$%@? #patologia ##!$%@?
  • 86
  • Odpowiedz
@beroslaw: patusy też dostają raka, ale z tej racji, że się nie badają to nie wiedzą że na niego umierają. Poza tym zanim umrą na raka zdążą umrzeć od zadźgania nożem, marskość wątroby, itd.
  • Odpowiedz
@beroslaw: ech kiedys tu pisalam na mirko o dziewczynie z mojej uczelni, ktora potrzebuje krwi bo miala ostrą białaczkę szpiku. dodałam #ladnapani (byla miss pł), krotko opisalam sytuacje i w odpowiedzi dostalam kilka zartow i wielki hejt, ze niby uwazam ze warto jej pomoc tylko dlatego ze jest ladna? Widzę u Ciebie to samo. ja nie wiem, co to za spaczone pojęcie, zupełny brak empatii, przykre. a dziewczyna niestety tydzien pozniej
  • Odpowiedz
@beroslaw: tez mialem raka w wieku 23 lat. Wycieli mi nere. Zero przypadkow w rodzinie. Powodem byla dieta (jedzenie tlustego miesa i kurczaka, sera, picie mleka, duzo jajek, wielka ilosc slodyczy) no i przytylem bardzo, palenie fajek. Wiem ze zaraz mnie tu zminusuja bo przeciez mieso jest zajebiste ale fakt faktem - nap$!&#dalam zycie z jedna nera teraz.
  • Odpowiedz
@Chodtok: polecam tez bardzo film knifes over forks! Tylko tam badania bazuja na ludziach w USA. A ogolnie w szpitalu powiedzieli mi ze powodem byl tyton i zla dieta. Przestalem wiec palic a lepsza dieta zaczalem sie interesowac.
  • Odpowiedz
@beroslaw: Dobrze powiedziane. Ostatnio dużo myślę o tym, też mam pod górę, a dobra osoba ze mnie, normalna i potrafiąca spojrzeć na siebie krytycznie, a #!$%@? dookoła mają życie bezproblemowe. Dbam o zdrowie jak nikt inny, a nie zdziwię się jak niedługo Święty Piotr się upomni o mnie. Bez wdawania się w szczegóły, ale zdrowie mam kiepskie. Poziom stresu-ogromny.
  • Odpowiedz
@beroslaw: generalizacja to podstawowy błąd w myśleniu, warto o tym ciągle pamiętać zanim się coś napisze

a sam koncept Boga jako kogoś interweniującego bezpośrednio w życie jest bez sensu moim skromnym zdaniem, co potwierdza historia
  • Odpowiedz