Chcesz o coś zapytać bądź poznać moją opinię? Nie krępuj się zawołać :)

 •  

  tl;dr Założyłem secondhand online dla mężczyzn - jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi okazjami, promocjami i akcjami specjalnymi, to zaobserwuj tag #lumpyuszatego albo zaplusuj pierwszy komentarz, by być wołanym ᕦ(òóˇ)ᕤ

  Mógłbym się rozpisać na temat pierwszego miesiąca działania sklepu Secondhand Dandy, ale lepiej chyba będzie, jak dam przemówić liczbom. W trakcie ostatnich 30 dni:

  - witrynę odwiedziło ponad 8000 użytkowników, wyświetlając ją ponad 60 000 razy
  - nowych nabywców znalazło ponad 90 świetnych ubrań i dodatków
  - a w ramach dwóch dropów na stan wjechało kolejne 60, równie przecudnej urody

  Jeśli zawitałaś/-eś w moje progi choć na chwilę, to wiedz, że jestem Ci za to ogromnie wdzięczny! Ostatnie rozdajo zaplusowało ponad 3500 mirków i mirabelek, pojawiło się wiele przychylnych jak i polemicznych komentarzy, co mnie bardzo cieszy.

  Takie emocje nie mogą pozostać bez odzewu, dlatego dziś oficjalnie zakładam autorski tag #lumpyuszatego pod którym będę dzielił się z wami najlepszymi okazjami, ciekawostkami jak wiedzą z zakresu budowania garderoby w oparciu o męską modę z drugiej ręki. Możecie zaobserwować go, albo zaplusować pierwszy komentarz - wtedy dołączycie do listy wołanych osób. Obiecuję, że nie będę wołał po kilka razy w tygodniu, bo sam dobrze wiem, jak takie powiadomienia mogą wkurzać.A chodzi przecież o to, by nie być wkurzonym, ale zadowolonym i dobrze poinformowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zawitać na https://sklep.secondhanddandy.pl/ to serdecznie zapraszam. Jeśli byliście na początku września, to też zapraszam, bo od tamtego czasu przybyło sporo fajnych produktów (。◕‿‿◕。)

  #modameska #ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #vinted #perelkizlumpeksu #secondhand
  pokaż całość

  źródło: lumpyuszatego.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika UszatyBloger

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.