Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
a6riz
a6riz

a6riz

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1514
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 1511
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 15
Zopyross
Zopyross
20.06.2026, 05:44:00
  • 1
Posiada ktoś meble ze sztruksu? Szukam naturalnych materiałów, żeby nie siedzieć na poliestrze i ta alternatywa wydaje się chyba najkorzystniejsza? Zrobione z niego kanapy wyglądają bardzo ciekawie
#meble #mieszkanie #pytanie
Zopyross - Posiada ktoś meble ze sztruksu? Szukam naturalnych materiałów, żeby nie si...

źródło: mss

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 20.06.2026, 13:30:15 via iOS
  • 0
@Zopyross: aktualnie robimy chyba najwięcej mebli właśnie z tkanin sztruksowych , jest tego mnóstwo , szersze/węższe pasy, gęstsze włosy, bardziej matowe lub świecące. Jakbyś chciał to mogę wysłać próbki paru różnych materiałów pocztą :D no i kanapę też mogę wykonać
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz 20.06.2026, 18:11:53 via Wykop
  • 0
wysłałem Ci na priv katalog @Zopyross
  • Odpowiedz
LuckyStrike
LuckyStrike
16.06.2026, 15:02:57
  • 0
ma ktoś z Was tzw. kanapę modułową? części nie są ze sobą na stale połączone oparcia tez można przesuwać.
wygodne to?
#meble
LuckyStrike - ma ktoś z Was tzw. kanapę modułową? części nie są ze sobą na stale połą...

źródło: Weixin Image_20260609123408_48_2498

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 17.06.2026, 19:40:16 via iOS
  • 0
@LuckyStrike: nie wiem czy to wygodne ale jakbyś chciał porządną kanapę to pisz priv , robię meble tapicerowane :D
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz 18.06.2026, 09:55:39 via iOS
  • 0
Wystawy nie mam, mogę wysłać katalog.
  • Odpowiedz
oreze
oreze
17.06.2026, 06:34:25
  • 0
gdzie dostanę spoko stół? szukam czegoś okrągłego/owalnego, najlepiej do 100, maks 110cm szerokości (lub średnicy jeśli okrągły), domyślnie dla 4 osób i rozkładany do około 180/200cm (żeby się zmieściło z 8, nawet jakby miało być ciasno). Kolor w stylu naturalnego dębu, żadnego artisan czy sonoma. Jest tego tyle że nie wiem nawet na co patrzeć, ceny też totalnie losowe xD nie zależy mi na drewnie, może być z płyty laminowanej. Będzie stał
oreze - gdzie dostanę spoko stół? szukam czegoś okrągłego/owalnego, najlepiej do 100,...

źródło: st_stol_rozkladany_okragly_oak_none1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 17.06.2026, 19:39:13 via iOS
  • 1
@oreze: podeślij na priv swojego maila to jutro postaram Ci wysłać katalog z meblami pokojowymi gdzie są też stoły.
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz 17.06.2026, 18:50:45
  • 0
Ktoś poleci jakąś golarkę do 500 zł ? Ma być jak najbardziej gładko, myślę nad Braunem serii 7 albo Panasonic Series 800 ES-LV67.
#golarka #golarkaelektryczna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomeq
thomeq
05.06.2026, 09:41:09
  • 0
Czesc,
Czy ktos z Was używał i poleca sofy amerykanki (konieczne), o powierzchni spania o szerokosci minimum 160 cm (lub wieksza). Mebel do codziennego spania.
Budżet tak do 4k pln.

Pytam, bo w sumie wszedzie widze te same modele mimo deklaracji wlasnej produkcji w roznych miejscach. I jakos przez to średnio im ufam.

#meble #wystrojwnetrz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 05.06.2026, 14:31:35 via iOS
  • 1
@thomeq: napisz mi na priv swojego maila to ci wyślę katalog :) robię meble tapicerowanez
  • Odpowiedz
Fanatyk_Kebaba
Fanatyk_Kebaba
04.06.2026, 18:10:20
  • 1
Cześć Mirki

Kupiłem ostatnio porządny materac, a że mały nie jestem to kupiłem niestandard (220 cm długości). Ale pojawił się problem samego stelaża i łóżka. Mi nie przeszkadza korzystanie z niego na podłodze ale w sklepie mówili że materac musi leżeć na elastycznym stelażu z tych deseczek. Niestandardowe łóżka tanie nie są a z budżetem średnio więc zastanawiam się na ile realnie materac może się uszkodzić od leżenia na podłodze?

Ewentualnie czy
Fanatyk_Kebaba - Cześć Mirki

Kupiłem ostatnio porządny materac, a że mały nie jestem...

źródło: 5919

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 05.06.2026, 14:30:35 via iOS
  • 1
@Cozwykopem: a dziękuję bardzo za polecenie :) jakby ktoś szukał mebli tapicerowanych typu kanapa, wersalka, narożnik itp to zapraszam :) meble kuchenne też mogę załatwić ;)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
25.05.2026, 00:04:43
  • 0
Szukam nowego łóżka dla syna - lat 12. Potrzebuje łóżko na 180cm. Szukam czegoś w IKEA i kurde ciężko mi cos sensownego znaleźć.
Myślicie, ze cos z tego ma sens?

https://www.ikea.com/pl/pl/p/vihals-rama-lozka-z-2-pojemnikami-bialy-lillhaellan-s19615579/

https://www.ikea.com/pl/pl/p/mandal-rama-lozka-z-szufladami-brzoza-bialy-10272076/
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 25.05.2026, 08:01:29 via iOS
  • 1
@KlawiaturowyKomandos Napisz priv, robię meble tapicerowane. Mogę zrobić coś pod wymiar.
  • Odpowiedz
pionas1337
pionas1337
22.05.2026, 14:21:08
  • 0
#mieszkanie #remont #meble #stolarstwo #stolarz

Robił ktoś meble pod wymiar na ~50m2? Salon/Lazienka/Kuchnia/przedpokoj? Chce wiedzieć na jaki plus minus koszt się szykować
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 22.05.2026, 18:39:59 via iOS
  • 1
Jakbyś szukał mebli kuchennych i kanapy/wersalki/naroznika to pisz :) meble pokojowe też mogę załatwić :D
  • Odpowiedz
Synco
Synco
17.05.2026, 17:58:03
  • 0
https://idzczakmeble.pl/produkt/regal-80-3s1d-05-omega-ii/?attribute_pa_korpus=szary&attribute_pa_front=bialy

Czy takie coś będzie ok? Firma ok? Jakość mebli z ogłoszenia ok? Planuje wziąć cały zestaw czyli biurko, szafy, półkę wiszącą, komodę itp. Poza łóżkiem.

#meble #pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 18.05.2026, 00:29:47 via iOS
  • 0
@Synco: napisz priv, jestem z tych okolic, może uda mi się załatwić cos w dobrych cenach :D
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz 10.05.2026, 08:06:43
  • 0
Szukam kogoś od reklam na Google oraz Facebook, branża meblowa. Może jakiś mireczek jest doświadczony w tym temacie ? #googleads #facebookads #ads #reklama #seo #marketing
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

komcio
komcio
10.05.2026, 11:46:38 via Android
  • 0
Pisz co tam trzeba
  • Odpowiedz

521

Masowe redukcje w fabrykach mebli w Polsce. Nawet giganci zwalniają

Masowe redukcje w fabrykach mebli w Polsce. Nawet giganci zwalniają

Coraz więcej ludzi traci pracę w branży meblarskiej, która jeszcze do niedawna była jednym z filarów polskiego eksportu. Zwalniają nawet rynkowi giganci. Jednym z nich jest Ikea, która właśnie zaczęła wręczać pierwsze wypowiedzenia pracownikom jednej z fabryk.

VoxClamantisInDeserto
z
businessinsider.com.pl
dodany: 25.04.2026, 07:16:02
  • 150
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    meble
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    produkcja
a6riz
a6riz
a6riz 26.04.2026, 13:03:24 via iOS
  • 1
@5001254c-90d4-47b4-9e5a-d50e903ecc2: napisz priv, jestem producentem mebli tapicerowanych :) Meble kuchenne też mogę ogarnąć w dobrej cenie.
szfeps
szfeps
22.04.2026, 10:55:07
  • 0
witam, czy mógłbym prosić o jakąś opinię odnośnie planowanej kuchni z ikea? pierwszy raz coś takiego wykombinowałem więc jakieś porady mile widziane
cena z agd bez montażu

Lewa strona od okna:

- szuflada ,na ekspres’ wysuwana, nad nią półki 60
szfeps - witam, czy mógłbym prosić o jakąś opinię odnośnie planowanej kuchni z ikea? ...

źródło: IMG_0192

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 22.04.2026, 18:50:17 via iOS
  • 0
@szfeps: jakbyś był zainteresowany meblami kuchennymi modułowymi to odezwij się na priv. Na pewno wyjdzie dużo taniej niż IKEA ;)
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz 14.04.2026, 15:18:36
  • 0
Chcę pierwszy raz kupić ETF dystrybucyjny na koncie IKE, czy po wypłacie dywidendy muszę płacić jakiś podatek lub wpisywać coś w PIT?

#etf
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_
14.04.2026, 15:26:03 via Wykop
  • 1
@a6riz: nie - na IKE wszystko zostaje wewnątrz konta i nie płacisz nic i nic nie wypełniasz. Ewentualny podatek odetną Ci od dywidendy w kraju rejestracji etf
  • Odpowiedz
broker
broker
15.04.2026, 18:30:15 via Wypiek
  • 0
@ssupkowski dlatego wybieram ETFy, które mają niską cenę jednostkową, ale po co sztucznie tworzyć dodatkowy problem?
  • Odpowiedz
Key96
Key96
Key96
26.03.2026, 17:48:50
  • 0
#poznan #naroznik #kanapa #meble
Ma ktoś do polecenia w Poznaniu jakiś sklep z narożnikami w dobrej jakości i w miarę szybką dostępnością?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 29.03.2026, 05:20:26 via iOS
  • 0
@Key96: napisz priv, jestem producentem mebli tapicerowanych. Coś ogarniemy :D
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz 30.03.2026, 14:43:35 via iOS
  • 0
@Key96: mogę załatwić :D pisz priv.
  • Odpowiedz
Rysiek2000
Rysiek2000
27.03.2026, 11:35:26
  • 0
Szukam kanapy z funkcją spania i mam pytanie - czy istnieje model, w którym po rozłożeniu śpi się na innej powierzchni niż ta do siedzenia? Chodzi mi o to, żeby materac „wychodził” jakby z drugiej strony, a nie był częścią siedziska.

Wiem, że jest stelaż włoski, ale szczerze mówiąc średnio podoba mi się, jak to wygląda po rozłożeniu. Znacie jakieś inne rozwiązania?
#meble #mieszkanie #pytanie #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 29.03.2026, 05:19:53 via iOS
  • 0
@Rysiek2000: jeśli szukasz mebli tapicerowanych to napisz na priv, jestem producentem mebli tapicerowanych.
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz 13.02.2026, 19:03:09
  • 0
Jaki jest orientacyjny koszt zlecenia założenia sklepu internetowego na Wordpress z gotowym motywem ? Chcę komuś to zlecić ale nie znam obecnych stawek i nie chcę się nadziać
#sklepinternetowy #ecommerce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
15.02.2026, 05:47:05 via Wykop
  • 0
@a6riz: Hindus zrobi za tysiaka (albo i mniej), student za dwa (albo i mniej), a jakaś agencja za pięć (albo i więcej)
  • Odpowiedz
musicisgood
musicisgood
musicisgood
19.02.2026, 21:01:44 via Android
  • 0
@a6riz: leć w shopgolda. Postawie ci sklep w mega atrakcyjnej stawce.
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz 09.01.2026, 09:08:16
  • 0
w obligacjach mam już ponad 150k odłożone a że z miesiąca na miesiąc co raz gorszy procent jest na obligacjach pomyślałem właśnie o założeniu konta IKE w XTB i zakupie jakiś ETF, co byście polecili? Wolę iść w bezpieczne ETF i trzymać je długoterminowo (najlepiej coś kupić i zapomnieć o tym, nie sprawdzać codziennie statystyk)
Myślałem trochę o strategi jaką pokazuje kanał na UT „zawód inwestor” i iść w MSCI ACWI IUSQ.DE
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz
Autor
12.01.2026, 08:18:46 via iOS
  • 0
@SadWolf: @mrbarry @pepedros dzięki za informacje :) Wybiorę ETF na cały świat, ale teraz mam pytanie jakie są różnice między ETF Vanguard FTSE All-World (IEO0BK5BQT80) od Invesco (IE000716YHJ7) , ten od Invesco ma niższe koszty oraz jest w USD. Lepiej brać w USD czy EUR?
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz
Autor
12.01.2026, 09:20:19 via iOS
  • 0
@pepedros: to chyba lepiej wybrać ten ETF od Invesco bo ma niższe koszty ?
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz
Autor
12.01.2026, 12:02:19 via iOS
  • 0
@pepedros: dobra to jeszcze temat akcji ułamkowych, chce np kupić co miesiąc za 1k zł tego ETF, lepiej kupić całe akcje czy to nie ma znaczenia ? Bo czytam że jakieś afery były na XTB z tym
  • Odpowiedz
kozi_juz_tu_bylem
kozi_juz_tu_bylem
16.11.2025, 21:17:29
  • 0
Gdzie polecacie przejechac sie zobaczyc kanapy tak do 3,5k? Jakis sklep konkretny polecacie?
#wroclaw #nieruchomosci #meble
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 18.11.2025, 08:05:41 via iOS
  • 0
@kozi_juz_tu_bylem odezwij się na priv, robię meble tapicerowane :)
  • Odpowiedz
a6riz
a6riz
a6riz 22.10.2025, 18:25:39
  • 0
Szukam ekspresu dla osoby starszej, prosty w obsłudze, żeby można go było łatwo wyczyścić, co możecie polecić ? #ekspresdokawy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz 13.10.2025, 17:45:20
  • 0
Chciałbym się zapytać o hantle do treningów w domu, myślałem o takim zestawie na początek : https://4fizjo.pl/product-pol-315-Hantle-bitumiczne-regulowane-40-kg.html
Nie będę raczej potrzebował większego obciążenia ponieważ mam ZZSK i chcę po prostu sobie na spokojnie ćwiczyć z lekkim obciążeniem. Czy tego typu ćwiczenia jak na tych filmach będą ok ?
https://youtu.be/e39eoxw9KkM?si=j1NLhHBIxxxLNiSJ

#hantle #silownia #fitness
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
13.10.2025, 17:57:24 via Wykop
  • 0
@a6riz: stykną takie hantle
  • Odpowiedz
Kreation
Kreation
13.10.2025, 21:56:34 via Wykop
  • 0
@a6riz: wkurzysz się jak będziesz miał zmieniać ciężar, kup od razu takie regulowane z mechanizmem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.12.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking