Szef Marketingu w Szkole programowania online Kodilla (prywatne konto do postów luźno powiązanych z moją pracą). Konto firmowe w Obserwowanych.

 •  

  Mirki sluchajcie.
  Zapisałem się na kurs web developera do kodilla. Jestem dopiero przy drugim module. Mówiąc krótko jestem jak narazie średnio zadowolony i zastanawiam się czy nie zrezygnować. Czy jest tu jakaś osoba która kończy kurs i ma dostęp do większej ilości modułów? Jak to wygląda na dalszych etapach ? Jakie są wasze odczucia ?
  #programowanie #programista15k

  +: vlah
  •  

   Cześć Konrad, pracuję w Kodlli, więc jestem w stanie Ci dać informacje z pierwszej ręki.

   1. Przede wszystkim, jeśli forma Ci nie odpowiada, masz 14 dni od rozpoczęcia nauki na zwrot 100% ceny szkolenia. Skoro jesteś na drugim module, to spokojnie masz jeszcze na to czas. Szkoda, że Ci to nie odpowiada, staramy się cały czas poprawiać teksty, a video się nie sprawdza w przypadku nauki programowania (bo np. ciężko znaleźć w video fragmentu kodu). Natomiast zdaję sobie sprawę, że jest to kwestia gustu i niektórzy wolą uczyć się z video (to po prostu zależy od osoby).

   2. Gwarantuję, że po miesiącu to „co tydzień” to będzie za szybko :). Po przeczytaniu wstępu, który powinien Ci zająć ok. 2 godzin, powinieneś zająć się praktyką, czyli kursami które chwalisz (dzięki!) i zadaniami.

   3. Kiedy Twojego mentora nie ma, są mentorzy dyżurujący. Do godziny 23 zawsze jakiś mentor jest obecny na kanałach ogólnych na czacie i podejmuje się odpowiedzi od ręki. Sama odpowiedź zajmuje zwykle do 20 minut, zależy jak jest skomplikowane pytanie. Informujemy o tym w materiałach początkowych. Samo sprawdzanie zadań przez mentora (code review) przebiega tak jak będziesz miał w pracy - w zespołach programistycznych nikt nie zrobi Ci przeglądu kodu od ręki, będziesz czekał.

   Podsumowując, zawsze masz możliwość zwrotu, więc jeśli zdecydujesz się przerwać szkolenie, nie traktowałbym tego jako błąd, tylko darmową próbę czy taka forma jest dla Ciebie.
   pokaż całość

  •  

   @K021: Dzięki wielkie za uwagi, przekażę do osób odpowiedzialnych za treści. I jeszcze raz przypominam o możliwości zwrotu :).

  • więcej komentarzy (22)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika plotkiit

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.