Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sergio_morello

sergio_morello

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 485
  • Znaleziska 69
  • Mikroblog 416
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 15
sergio_morello
sergio_morello 3 godz. i 29 min temu
  • 1
Po tym co widze w tym kraju od 33 lat mojego nikt mi nie zmieni zdania że warto walczyć za ten kraj. W------e mam, w kółko afery, kradzież z budżetu, zero winnych a js mam z pieśnią na ustach isc do okopu słuchać dronów. Ehe, na pewno.

#afera #pis #koalicja #polska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bananada
Bananada
3 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 2
@sergio_morello: a Ukraińcy za swój kraj walczą, skorumpowany itd. Czy o nasz kraj nie warto tym bardziej?
  • Odpowiedz
charles-terror
charles-terror
2 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Bananada: nie warto, jakbym był Ukraińcem to też bym nie walczył tylko pewnie uciekł już po Krymie (zakładając że od razu bym nie wyemigrował)
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
18.06.2026, 18:19:15
  • 288
Z takich wielkich zmian w moim życiu, to przez ostatni rok, to zaszły taki:
- na zdjęciu widać zmianę o -27kg.
- w czerwcu zaliczyłem swój pierwszy pół-maraton (w czasie poniżej 2h).
- do tego rekordy: 50 pompek w 1 serii i 10 podciągnięć na drążku w jednej serii

Na ten moment ważę już 87 kg, więc już w sumie -29 kg.
anonimowy_programista - Z takich wielkich zmian w moim życiu, to przez ostatni rok, t...

źródło: przed i po - 8 maj 2026

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 18.06.2026, 19:45:04 via Wykop
  • 0
@anonimowy_programista: szanuje i podziwiam. Jestem właśnie na etapie 114 kg i ciężko mi się zebrać. Dużo pracy, dziecko małe w domu, sił brakuje i czasu na trening.
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
15.06.2026, 06:49:51
  • 25
#mecz
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
wiktor-wkpl - #mecz 
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: 8109

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 15.06.2026, 08:09:03 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: to jest właśnie ten detal ktory odróżnia nas od normalnego współżycia z naturą i ludzmi. Tak jak op wspomniał wcześniej, polaki to często by n------i siedzieli, śmieci rozrzucone po całej trybunie i w------e we wszystkich bo kupił bilet i on tu się moze nawet zesrać. Dlatego nie dziwny się że nas trzymają za morde mandatami, regulacjami itp bo sami nie potrafimy się upilnować. Szacunek dla kibiców Japonii, bierzmy z
  • Odpowiedz
sergio_morello
sergio_morello 15.06.2026, 08:17:46 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: i brawo dla Ciebie,szanuje podejście, oby takich wiecej. Z tym że takie zachowanie jak Twoje nie jest normą, u nas często uwielbiamy łamać zasady, byc mądrzejsi od innych itp a później zdziwko bo ktos nam wypisał mandat za śmiecenie, za prędkość, za o------e panstwa na vat. I cyk, mozna kręcić burze ze opresyjne panstwo bo karze. Ano karze bo nie potrafisz dostosować się do przepisów i jest to nauczka.
  • Odpowiedz
sergio_morello
sergio_morello 15.06.2026, 17:03:44 via Wykop
  • 0
@0uzo: skoro polaki w dużej części nie potrafią posprzątać po sobie i rzucają pod siebie śmieci to czemu nie wychwalać narodu ktory potrafi zachować się cywilizacyjne a nie jak buractwo spod budki z piwem ?
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
14.06.2026, 06:00:22
  • 417
Tymczasem jutrzejsze brukowce w Turcji:

#mecz #mundial #heheszki
Tymczas0wy - Tymczasem jutrzejsze brukowce w Turcji: 

#mecz #mundial #heheszki

źródło: e90e073d-3e93-488c-9bbd-ec5528b6a24e

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 14.06.2026, 07:48:26 via Wykop
  • 240
@Tymczas0wy: nie wiedziałem że znam turecki
  • Odpowiedz

742

Trump Phone to Chińczyk

Trump Phone to Chińczyk

Rozebranie telefonu przez iFixit potwierdza: telefon Trump T1 to pozłacany model HTC U24 Pro zaprojektowany i wyprodukowany w Chinach.

Grymas1000lecia
z
heise.de
dodany: 12.06.2026, 09:35:26
  • 101
  • #
    trump
  • #
    technologia
  • #
    smartfon
  • #
    telefony
  • #
    gsm
sergio_morello
sergio_morello 12.06.2026, 12:23:09 via Wykop
  • 4
Pan trump nigdy by czegoś takiego nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Soothsayer
Soothsayer
11.06.2026, 06:41:21
  • 31
Ciekawe co kupiliście dla mnie na urodziny, póki co tylko od wybryka fajną małpę dostałem
Soothsayer - Ciekawe co kupiliście dla mnie na urodziny, póki co tylko od wybryka faj...

źródło: 1000004647

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 11.06.2026, 08:16:55 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: u mnie za 3 miesiące minie 18 lat tutaj, czas dorosnąć. Po rocznicy usuwam konto i blokuję te wylęgarnie zła by więcej nie zaglądać 🤣
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
09.06.2026, 08:52:48
  • 17
Staszek ma udar xD
#przegiolemco #spermiarz #heheszki
Gilgamesz69 - Staszek ma udar xD
#przegiolemco #spermiarz #heheszki

źródło: 1000018120

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 09.06.2026, 10:41:40 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
08.06.2026, 17:29:01
  • 17
- Panie Jakubie, czy ta przestronna kawalerka za jedyne 399 999 zl ma naprawde tylko 10m2?

- Tylko? Z szacunkiem gowniarzu. Jak zaczniesz spac w zlewie, usuniesz pralke, zaczniesz prac w rzecze, przestaniesz gotowac i bedziesz tylko jesc na miescie to będzie świat i ludzie.

#nieruchomosci #heheszki #pdk
Czoso - - Panie Jakubie, czy ta przestronna kawalerka za jedyne 399 999 zl ma naprawd...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 08.06.2026, 19:09:17 via Wykop
  • 5
@Czoso: ktoś, kto się godzi na takie warunki przestrzeni życiowej jest zdrowo p----------y.
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
08.06.2026, 16:13:06
  • 16
#mecz #mundial2026 #pilkanozna
Jeśli nadal nie wiecie komu kibicować na zbliżającym się wielkimi krokami Mundialu to na koszulkach reprezentacji Haiti znalazło się miejsce dla flagi Polski.
wiktor-wkpl - #mecz #mundial2026 #pilkanozna
Jeśli nadal nie wiecie komu kibicować na...

źródło: 7741

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 08.06.2026, 17:44:13 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: daj znać czy bylo odpisane
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
08.06.2026, 06:31:56
  • 207
Jakim dzieckiem jesteś dzisiaj?

#heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy
Arbuzlele - Jakim dzieckiem jesteś dzisiaj? 

#heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopo...

źródło: 1000004074

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 08.06.2026, 06:56:44 via Wykop
  • 0
@Arbuzlele: 5
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
08.06.2026, 05:19:57
  • 46
Dzień dobry
Że tak pozwolę sobie zażartować.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 08.06.2026, 06:54:10 via Wykop
  • 1
@dzieju41: Ty gagatku, skąd u Ciebie taki ostry żart?
  • Odpowiedz

3135

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
sergio_morello
sergio_morello 07.06.2026, 13:51:02 via Wykop
  • 3
A niech dadzą i artystom i flisakom. Zdunom i bednarzom także. Stać nas. Stać nas było na podwyżkę minimalnej krajowej której efekty mamy w sklepach, stac nas na 800 plus, górników, alkoholowe renty. Polacy to twardy narod, wytrzymamy. I mam nadzieję że to wszystko w końcu p--------e i pojawi się jakaś partia z rzeczywistymi pomysłami na Polskę a nie jebiaca nas w dupe, straszaca tym czy tamtym narodem czy rzucajaca chwytające hasła.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

650

Jak studenci z Afryki trafiają do Polski? Kanclerz uczelni ujawnia

Jak studenci z Afryki trafiają do Polski? Kanclerz uczelni ujawnia

- Rodziny naszych studentów przyjeżdżają czasami do Lublina na zakończenie nauki, wręczenie dyplomów. Nie przyjeżdżają p

starnak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 05.06.2026, 13:49:43
  • 130
  • #
    polska
  • #
    studenci
  • #
    uczelnia
  • #
    obcokrajowcy
  • #
    studia
sergio_morello
sergio_morello 07.06.2026, 07:55:44 via Wykop
  • 0
@vojtas123: wskaż mi partie z ostatnich 20 lat na ktora wg Ciebie warto było zagłosować z powodu jej starań o lepsze życie ludzi a nie rzucającej wyłącznie chwytliwe slogany i robienie polityki na szczuciu na jakąś grupę ludzi.

1397

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

2 lata temu został zamordowany śp. sierż. Mateusz Sitek, żołnierz 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, który został ugodzony nożem przez nielegalnego migranta na polsko-białoruskiej granicy. Do tej pory nie złapano mordercy.

matixrr
z
polska-zbrojna.pl
dodany: 06.06.2026, 08:53:56
  • 157
  • #
    wojsko
  • #
    granica
  • #
    uchodzcy
  • #
    migranci
  • #
    bialorus
  • #
    polska
sergio_morello
sergio_morello 07.06.2026, 05:35:45 via Wykop
  • 0
@santa-maria-de-la-rosa: kto stał po stronie munduru ? Bo jakos sobie nie przypominam by ktos u władzy dbał o mundurowych tak naprawde a nie tylko sypaniem hajsu dla przychylności.
Soothsayer
Soothsayer
06.06.2026, 19:27:00
  • 25
DUZE.C--E.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 06.06.2026, 21:00:41 via Wykop
  • 2
@blahajo: Wado.Vice
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
06.06.2026, 13:33:33
  • 433
Ale stres
#tenis
matixrr - Ale stres
#tenis

źródło: 237742b5d796db6b3c27149edd60060532609b29edcb5c5d880301620e8223ad

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 06.06.2026, 14:45:01 via Wykop
  • 176
@BigVV: to pani salonowa, ktora ciężką pracą własnego umysłu doszła tam gdzie jest a jak napiszesz pod jej postem czym się trudnila to Cie spermiarze zjedzą 😎
  • Odpowiedz
sergio_morello
sergio_morello 06.06.2026, 19:25:36 via Wykop
  • 21
@jimbim0972: w p---e wkładała sobie wibratory za żetony na kamerkach. Później poszła w inne kwestie ale najbardziej rozpoznawalność strzeliła jsk te filmiki zaczęły fruwać po necie i zamiast zepchnac ją w niebyt zrobiło z niej idolke młodzieży i przykład ciężkiej pracy dla następnych pokoleń.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
02.06.2026, 06:01:01
  • 6
#wojsko #wot #patologia
WOT wydały oświadczenie na swoim peju na FB, że ich żołnierz który podpalił chłopaka parę dni temu został zwolniony ze służby.

jakie komentarze pod wpisem?

Jeszcze nie było wyroku, a wy już go skazaliście
dominowiak - #wojsko #wot #patologia
WOT wydały oświadczenie na swoim peju na FB, że ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 06.06.2026, 14:31:30 via Wykop
  • 0
@dominowiak: ten naród codziennie udowadnia ile jest wart-niewiele. Tyle jadu i zawiści w ludziach, ta ludzka tępota i ogłupienie, naprawdę nie wiem w ktorym momencie staliśmy się narodem który najlepiej omijać z daleka a własnego rodaka pod żadnym pozorem nie prosić o pomoc za granicą... przykre to.
  • Odpowiedz

448

Pacjent z Alzheimerem odzyskuje mowę i pamięć dzięki przełomowemu badaniu leku

Pacjent z Alzheimerem odzyskuje mowę i pamięć dzięki przełomowemu badaniu leku

Psylocybinę, substancję psychodeliczną zawartą w grzybach halucynogennych, wcześniej uważano za skuteczny środek na depresję, lęk, uzależnienia i zespół stresu pourazowego (PTSD) . Teraz jednak naukowcy twierdzą, że ma ona potencjał, by znaleźć zastosowanie również w leczeniu choroby Alzheimera.

Zingeer
z
nypost.com
dodany: 05.06.2026, 17:47:05
  • 117
  • #
    altzheimmer
  • #
    zdrowie
  • #
    psylocybina
  • #
    psychodeliki
sergio_morello
sergio_morello 06.06.2026, 09:16:16 via Wykop
  • 28
@mutated5G_hornet: nie porównuj kryształu do psylocybiny. Kryształ to chemiczne gowno, początkowo stworzone jako środek na mszyce, badania naukowe udowodniły że mikrodawki lsd lub psylocybiny mogą pozytywnie wpływać na leczenie depresji i uruchamiają nowe połączenia neuronowe w mózgu. Są chęci na wyciągnięcie z grzybów czy lsd substancji które tak działają i jednocześnie nie bylo efektu upojenia by stworzyć takie leki. To tak jakbys porównał crack i marihuanę, to i to palisz
sergio_morello
sergio_morello 06.06.2026, 11:49:03 via Wykop
  • 2
@mutated5G_hornet: nie wypisuje Ci tutaj wzorów danego pierwiastka chemicznego i dokładnych reakcji chemicznych zachodzących po użyciu tego czy tamtego środka. Jest to wiedza dostępna, bez potrzeby studiowania chemii i jak to określiłeś " zbierania szyszek". To że jesteś tępy i jedyna strona z ktorej korzystasz to wykop.pl to nie wina nas wszystkich tylko Twoja, Twoich rodziców i możliwe że Twoich nauczycieli że nie potrafili do tłuka dotrzeć. Wystarczy się zainteresować
RabarbarowyRewolwer
RabarbarowyRewolwer
RabarbarowyRewolwer
05.06.2026, 17:24:36
  • 0
Sa tutaj jacyś stolarze? Robię jakieś małe przydomowe projekty z drewna, wszystko z sosny, bo to najtańsze na składzie. Aktualnie mam na koncie malpi gaj dla syna, jakieś donice, rabaty podwyższone. Wszystko co nie wymaga specjalnej wiedzy. Ale chciałbym zagłębić się w temat. Mąci do polecenia jakieś książki o rodzajach drewna i jego obróbce? Coś z aktualną wiedzą i przydatną jako solidne podstawy. #stolarstwo #drewno #diy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello 05.06.2026, 17:37:46 via Wykop
  • 0
Ja mam z kursu stolarza materiały jesli by Cie interesowały.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

DedoTe

  • Witam. Mam na imię Daniel, 32 wiosny i jestem z Wami tutaj od wielu lat. Uzależniłem się od tej wylęgarni zła i czuje się tu świetnie 😁 Zajmuje się stolarstwem ogrodowym, hobbystycznie nurkuje. Prywatnie w szczęśliwym związku,prowadzę jdg w kierunku budowy mebli ogrodowych i wychowuje syna jak swojego 😁 Uwielbiam ksiazki kat literatura faktu/reportaż oraz historyczne.
  • Zduńska Wola

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking