Wpis z mikrobloga

@AlexRaven: Chodziło mi o znane osoby, nie znam żadnego gościa od pua i myślę, że większość ludzi też nie. Chodzi mi o środowisko różnych celebrytów, bogatych ludzi itp. Zdarza się, że tacy ludzie pochodzą z biednej lub/i patologicznej rodziny, ale o tego typu osobach którzy byli #!$%@? nie słyszałem.
@wpoz: Dude, ale co masz na myśli mówiąc #!$%@?? I co KONKRETNIE chcesz zmienić? Każdy jest inny, nasze problemy mają różne podłoże, to że ktoś tam się zmienił nic Ci nie da. Takich przepadków musiało być w #!$%@? bo mamy 7 miliardów. A zmienić się można, badania z psychoterapii to potwierdzają.
mówiąc #!$%@?

@AlexRaven: Tak ja mówiłem na początku, chodzi mi o odrzutków społeczeństwa, którzy w wynik np. lęku albo braku akceptacji nie mieli znajomych i nie przebywali z ludźmi. Skoro wśród ludzi sukcesu można znaleźć ludzi którzy wywodzą się z różnych patologi, biedy, nałogów a nie ma przypadku który by wyszedł będąc społecznym marginesem to jednak dowodzi, że ludzie z tego typu problemami są skazani na porażkę.
ale skoro człowiek bez rąk i nóg jest w stanie zrobić karierę i


@Arnl: Tacy ludzie często są szczęśliwsi i prowadzą bardziej normalne życie niż większość udzielających się pod tagiem #tfwnogf. A bez dowodu nie uwierzę, nic na ten temat nie da się znaleźć.
@datmoor: Ciekawy przypadek, +. Wiesz jaki miało to wpływ na jego późniejsze życie osobiste? Odciął się od tego?
Pewnie jeszcze kilka takich osób będzie, szkoda że taki mały odzew. Może jeszcze kiedyś poruszę ten temat.
@Fenrizz: Kiedyś wrzucił o tym obszerny post na Facebooku. Jest jednak różnica, on bał się przebywać wśród ludzi których nie zna ale jakichś znajomych miał. Podobnie miało trochę znanych osób np. Jim Carrey.
@wpoz: W tekstach Kornu wspomina o swojej przeszłości, nawet ten nieprzyjemnej, więc raczej nie mógł sie od tego odciąc na amen. Wpływ na życie osobiste? Niewiem :D Dwarazy żonaty, syna jakiegoś ma, śpiewa w Kornie, więc na pewno musiał sie jakość podnieść, pogodzić sie z przeszłością, ogarnąć, i zacząć żyć na nowo.