Wpis z mikrobloga

@CeZ_: no wiem wiem, nie przestaję ćwiczyć. Ale podczas gry warto mieć już tę pewność przy wykonywaniu rzutu, a jeszcze tego nie mam. Gdy się nauczę, to bym przestał w ogóle tego używać
@Carbored: a no, drugiego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na rzut nie wystarczy po prostu alias "+jumpthrow" "+jump;-attack”; alias "-jumpthrow" "-jump”; bind ”x" "+jumpthrow”?
@kAdi: masz na myśli jumpthrow czy
@Carbored: takie mi dobrze wchodzą, ale właśnie takie okno na miragu - widziałem 10 wersji rzucania wprost z respa przy użyciu jumpthrowa, co pozwalałoby na szybki rzut i przejście na mida, a tak to zawsze muszę się cofać prawie do pałacu i potem znowu pół maratonu na mida. Raz na 15-20 rzutów mi wyjdzie, a tak to niedoloty :/ Pozostaje ćwiczyć.
@Carbored: ale na dalsze odległości potrzebuję skoku, a on u mnie nie jest powtarzalny. Wiadomo z szukaniem punktu, ale raz mi wyjdzie, a potem celuję w to samo miejsce i leci za blisko/za daleko. Nie potrafię zsynchronizować dwóch głupich kliknięć :/
@kAdi: a możesz mi wyjaśnić, jak użyć tego skrola, kiedy trzymam wskazującym LPM? Jakoś przejechać kantem, sunąć palcem wskazującym i środkowym? Bo trochę ciężko mi to sobie wyobrazić :(