Wpis z mikrobloga

Eldo Mirki i Mirabelki. Na wykopie od paru dni ale już mam pytanie do doświadczonych #mikrokoksy. Muszę wystrzelić z formą w ciągu 4 miesięcy. Głównie chodzi o bieganie i podciąganie. Myślę o #wsowl, a testy tam całkiem wymagające. Cisnę trening Armstronga biegam interwałowo i pływam 2x w tygodniu. Nie mam jakichś mega wyników, ot tak żeby zaliczyć. Ale celuje znacznie wyżej. I tutaj zasadnicze pytanie. Jak z kreatynką, a zwiększeniem progresu w treningach. Polecacie czy odradzacie? Jak to się ma do biegania. Słyszałem ze po monohydracie puchną łydki niemiłosiernie. Ktoś ma jakiś doświadczenie? Jak stosować?
#mikrokoksy #silownia #bieganie #suple #kreatyna #trening
  • 21
@Ustrojstwo: zacząłem 3 lata temu, miałem sporą nadwagę, rok przerwy (kłopoty z kolanem) no i tak znów z rok rzetelnie, tyle że była to silka i aeroby, w zamyśle cały czas redukowalem. Od 1,5 miesiąca bilans kcal na plus mocno, bo ćwiczę niemal codziennie. Wszystko ważę, liczę, clean food i takie sprawy ( YouTube dużo uczy ^^)
1km bieg - od 3.40min zaliczają, max pkt za 3min albo 3.20min, podciagniecia nachwyt od 5 w górę zaliczają, powyżej 20 max pkt, bieg wahadłowy 10x10 coś koło 30 sek trzeba mieć, i basen 50 m stylem dowolnym poniżej 40 sek ze słupka. Konkurencje niemal od razu po sobie następują, więc dosyć wymagające.
@TurboMirek: Suplementy to żart, kreatyna magazynuje wodę więc efekt napuchnięcia i "wzrostów" występuje, tyle że na chwilę. Wejdź na Winstrol + krótki test ( ͡º ͜ʖ͡º) - wtedy jest ostra #!$%@? :D