Wpis z mikrobloga

Dzisiaj postanowiłem zrobić na kolacje twaróg w niestaranowanej wersji. Smakuje rewelacyjnie.

250g truskawek, 250g twarogu chudego wrzucamy do naczynia, następnie blendujemy. Dodajemy łyżeczkę żelatyny, oraz słodzik według uznania. Wyrobioną mase trzymamy kilka godzin w lodówce, i mamy zajebisty, dietetyczny deser.

Czas przygotowania : 5min.
Kaloryczność.
291 kcla
białko 51,8g
węglowodany 18,8g
tłuszcze : 1 g

#dieta #mikrokoksy #silowniaboners #silownia
#gotujzwykopem

Trochę te truskawki nie fitują na #redukcja, ale mam może się nie zaleje xD

Macie jakieś szybkie, podobne, dobre przepisy na podmianę?
s.....e - Dzisiaj postanowiłem zrobić na kolacje twaróg w niestaranowanej wersji. Sma...

źródło: comment_awxPuAWtFYSQttNbv6JjJ7Yzu0JLaESm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Pommernstellung: Słodzik żeby było słodsze, a żelatyna dla bajeru. Nie wiem gdzie w takim deserze miałbym umieścić tłuszcz? Dodać do niego masło orzechowe? xD. Jest bez tłuszczy ponieważ miałem je w innym posiłku.
  • Odpowiedz
@surge: taki malutki smaczek dla odchudzających się: jogurt naturalny / 0%, dodaj kilka kropel olejku waniliowego (zapach do ciast), słodzik. Wychodzi pyszny deser waniliowy o znikomej ilości kalorii. Moja mama się odchudzała metodą Dukana i poznałem dzięki temu kilka super przepisów.
  • Odpowiedz
@ethics: Niby jest troche gęste ale jak dodasz żelatyny i postoi troche w lodowce to można śmiało do góry nogami odwrócić i nic nie wyleci.
Słodzik wedle uznania. Możesz nie dodawać i posmakować zblendowana masę. Jak będzie Ci Malo słodkie to dorzucaj po trochu i smakuj do uzyskania pożądanego smaku. Wpisz na YouTube cos pokroju "deser/sernik ponczek warszawski koks"
  • Odpowiedz