Wpis z mikrobloga

Pytanie do Naszych #mirkokoksy o odżywkę białkową, bo nie wiem którą wybrać. Będzie to moja pierwsza odżywka, więc nie mam doświadczenia. Obecnie trenuje x6 w tygodniu ( x3 bieg tlenowy oraz x3 ćwiczenia beztlenowe ), staram się zrzucić jeszcze kilka kg, ale nie chce tracić mięśni. Od września zaczynam treningi siłowo szybkościowe.

Oto 2 białka, które wpadły mi w oko:

- Optimum - Whey Gold Standard 100%
- Scitec nutrition - 100% Whey protein professional

Różnica w cenie jest dość spora. Chcę zażywać tylko 1 porcję po treningu.

#pytanie #silownia #redukcja #suplementy #odzywki
  • 9
@Beik: obydwa bialka to jedne z lepszych, jadlem sciteca wanilie i smakowo spoko, truskawka tez dobra. przy takich progach cenowych to jedynie kwestie smakowe glownie wchodza w gre, bo sama jakosc produktu bialkowego dla zwyklego bywalca silowni jest bardzo porownywalna. gdzies spotkalem sie z opinia ze optimum whey jest "najlepsze"na rynku (i przez to czesto podrabiane)
@Beik: Szanowny Panie, jako wieloletni specjalista w dziedzinie suplementacji odradzałbym stosowanie jakiegokolwiek produktu sprzedawanego przez firmę SFD ze względu za liczne afery, w tym głośne sprzed kilku lat. Jeżeli planuje się pan zabrać za przyjmowanie białka, polecałbym produkty KFD. Bardzo dużo moich klientów jest zadowolonych z produktów tej firmy przede wszystkim ze względu na efektywniejsze działanie tych produktów w stosunku do oferty firm konkurencyjnych.