Wpis z mikrobloga

@grekzorba: WITAM SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJE SIĘ NA NASTĘPNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ ZA GODZINĘ ODWIOZĘ MOJĄ AMELKĘ DO SZKOŁY A POTEM WRÓCĘ ZROBIĆ POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI NA CAŁY DZIEŃ W POJEMNIKACH NA MROŻONKI NO WITAM ODWIOZŁEM JUŻ AMELKĘ ROBIĘ TERAZ MOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ ORZECHÓW MIGDAŁÓW MASŁA ORZECHOWEGO CYNAMONU I PIEPRZU KAJEŃSKIEGO DLA ZŁAMANIA SMAKU NA NASTĘPNE POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI MAM INDYKA Z RYŻEM
  • Odpowiedz
Jebnij się w łeb cegłą.


@Twinkle: myślałem, że to do mnie XD

Ja dzisiaj myślę nad przejściem na jakąś dietę bezmiesną ze względu na to, że przybrałem na wadze. Własciwie wszystkie makarony, dania, tortille, ryż czy cokolwiek jem można po prostu przyrządzać bez mięsa. I nie wiem czy to dobry pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś próbowałem jeść ryż bez kurczaka, to króciutko trzymało i ciężko było
  • Odpowiedz
@exdami: Dołącz na facebooku do grupy: "Co jedzą polscy weganie". Jak będziesz patrzył na zdjęcia tego jedzenia i robił to co oni to człowieku... Znam mięsożerców, którzy dołączyli do tej grupy, bo lubią wegańskie jedzenie ze względu na smak i jak patrzyli na te przepisy, robili to wszystko to nawet nie zauważyli jak przestali po prostu jeść mięso, bo im nie smakowało.
Co do ryżu z kurczakiem. Ugotuj sobie ryż, upiecz
Twinkle - @exdami: Dołącz na facebooku do grupy: "Co jedzą polscy weganie". Jak będzi...
  • Odpowiedz