Wpis z mikrobloga

Uwaga tona #boldupy tu się wyleje.

Już kiedyś pisałam, że wyglądam młodo co znacznie utrudnia mi życie, bo do wszystkiego trzeba być dorosłym albo chociaż wyglądać poważnie. Jestem stara, studia pokończone, prace, mieszkanie, samochód i prawo jazdy od prawie dwucyfrowej liczby. Pamiętam kapitana tsubase, jak mnie dupa piekła gdy Grecja wygrała mistrzostwa europy*, papieża gdy był w Gliwicach, co żarłam na obiad oglądając wiadomości z 9.11., zbieranie karteczek, karmienie tamagotchi pod ławką na lekcji, która Spice Girls byłam, pamiętam czasy bez telefonów komórkowych i internetu.

MA MO, RZUĆ MI PI CIE.

No i człowiek jedzie na zakupy i nie może wina do obiadu kupić, bo kasjerka nie wierzy, ze jestem od niej starsza.


Ale to nic. Ja mogę tą torebkę nosić przy sobie. Przeżyje. Oczka puszczane przez chłopaków 10 lat młodszych też są miłe.
Lekarza, który pyta czy napisać mi USPRAWIEDLIWIENIE na lekcje też zbywam śmiechem. [serio]


Ale potem jest praca, albo życie dorosłe i tu niestety trzeba być dorosłym.
A ja nie wyglądam i właśnie, musiałam wrócić wcześniej z pracy, żeby iść się wymalować ja stare próchno tylko po to by na spotkaniu wspólnoty ktoś mnie potraktował poważnie. No przecież to jest tragiczne. Człowiek chce coś załatwić i musi iść do domu, postarzać się na siłe by ktoś go w ogóle wysłuchał XD
Juz doświadczenia mam, że mnie zlewają, przytakują albo traktują jak dziecko i załatwiam tam jedno wielkie gówno.
Trzymajcie kciuki.
#truestory #nobodykiers

  • 27
@nint: bez #pokazmorde nikt Ci nie uwierzy:P a tak na marginesie dodam że mam kumpla z Opola. Chłop ma 30 lat. Dość niski. I kiedyś jak szliśmy razem mijała nas grupa ze szkoły podstawowej. W pewnym momencie wychowawczyni chwyciła go za ramie i mowi żeby sie nie oddalał... :D jaka była jej ździwiona mina gdy zobaczyła na jego twarzy wyraźną bliznę i zmęczone życiem oczy. A ja w tym czasie leżałem
@nint: Mnie niestety też często pytają o dowód przy zakupie alkoholu, ale to tylko jedyna taka sytuacja, która mnie spotyka. Czasami ktoś się nieco zdziwi, jak powiem ile na prawdę mam lat.
@nint: mam tak samo jak ty XD w przyszłym roku żegnam się z 2 z przodu, a za każdym, ZA KAŻDYM #!$%@? razem jak akurat nie mam dowodu przy sobie to muszą o niego pytać ( ͡° ʖ̯ ͡°)