Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na zumbie: przychodzi laska, centymetr tapety, sztuczne rzęsy, czerwone usta, smoky eyes, namalowane brwi, dwa warkocze-#!$%@?, duże złote koła w uszach. Ja się pytam, po co? Zaraz to z Ciebie splynie a sala do fitnessu i tak jest oddzielona od siłowni gdzie są sami faceci.
Trochę beka :)
#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow ##!$%@? #bekazpodludzi #mikrokoksy #silownia #fitness #zumba
  • 24
@chuckmls: ale jak na tym siłownie się wybiły. w sensie zarobiły ileśkrotnie więcej niż jak do pewnego czasu większość siłek to była po prostu sala do pakowania z hantlami i nielicznymi maszynami
@kashmirowa: Nigdy nie zrozumiem po co malować się idąc na siłkę czy na zajęcia typu zumba czy inny fitness,przecież chodzi się w takie miejsca aby wylać z siebie siódme poty,a nie wyglądać jak odpindrzona lalunia :P
@zdupix: Często chodzę na siłownię po pracy lub szkole i średnio widzi mi się marnować czas na zmywanie makijażu, bo jakaś inna kobieta może coś sobie o mnie pomyśleć. Mam to gdzieś i polecam również takie podejście. :)