Wpis z mikrobloga

@ZimnoMi: Też to zgłaszałem i tez nieprawidłowe.

Nigdy nie rozumiałem ludzi psioczących na moderację, teraz rozumiem.

BTW: zgłosiłem też komentarz w stylu "idiotko bla bla bla" skierowany do innej osoby i co? Nieprawidłowe, nie atakowała nikogo XD
zgłosiłem też komentarz w stylu "idiotko bla bla bla" skierowany do innej osoby i co? Nieprawidłowe, nie atakowała nikogo XD


@MrSzatanek: Mi też podobne odrzucili(atakuje innych) i dali taką formułke, że osoby atakowane powinny to zgłaszać xD To po jakiego jest atakuje innych?
@gibpotatoe: Ale dostał za obrażanie. A jak atoic pisze wprost do kogoś per IDIOTKO to wszystko jest okej :D

Z tym spamem to też jaja, bo zgłaszałem inny taki przypadek i było prawidłowe, wpisy usunięte, a tutaj nieprawidłowe
@MrSzatanek: atoic to inna kwestia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie jest traktowana wybiórczo. Wiesz, trzeba do tego podchodzić że nie każdy zna każdy filmik bonzo i nie wie w sumie że to jego stały punkt programu. Dla mnie to oczywiste, dla innych nie. A co do spamu, te wpisy były związane do jakiejś gry czy czegokowliek, jakis czas temu podobna rzecz była od niego w gorących.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZimnoMi: Dwa tygodnie temu robił to pod wpis w gorących za pomocą jakiegoś dodatku. Teraz pewnie też cos planuje, może bardziej rozbudowaną rzecz. Najprościej będzie dać go na czarno i nie denerwować się nim, jeśli jego aktywność Ci przeszkadza :)