Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. napisałem sobie taki programik:
https://sourceforge.net/projects/twitch-stream-launcher/

pobiera on dane z api.twitch.kraken na temat streamów i wyświetla je
można uruchomić wybrany stream za pomocą Livestreamera http://docs.livestreamer.io/index.html albo w przeglądarce
można stworzyć własne kategorie streamów z parametrami
język
gra
maks. liczba streamów
styl do wyświetlania tej kategorii
można stworzyć własny styl, jak ktoś lubi duże obrazki, albo jak ktoś nie lubi obrazków wcale ale za to chce mieć różowe panele streamów
można używać zakładek niezależnie od streamów z kategorii
można używać listy obserwowanych streamerów z twitch.tv w zakładkach, coby nie dodawać tych 40 w programie których się ogląda na twitchu (te listy są publiczne, więc nie trza żadnych haseł, tylko username z twitcha)
jest autorefresh
można wyłączyć odświeżanie jeżeli jakaś apka działa na pełnym ekranie (działa tylko dla głównych ekranów [chyba, w sumie to nie miałem tego jak przetestować])
niezależnie od odświeżania, jest możliwość ciągłego (co 2 min) sprawdzania zakładek, żeby otrzymać powiadomienie na pulpicie
można wyłączyć powiadomienia jeżeli jest apka na pełnym ekranie
ciągłe sprawdzenie zakładek, w przeciwieństwie do odświeżania odbywa się pojedynczo, żeby przypadkiem nie powodować lagów w trakcie gry :)

generalnie to zrobiłem ten program bo nie lubię playera twitcha, jest okropny i lubi się zacinać mimo że mam jeszcze połowę wolnych zasobów.
mam nadzieję że mniej więcej działa nie tylko u mnie i że jest wystarczająco czytelny

a teraz spam tagami:
#twitch #stream #livestreamer #dotnet #csharp #naukaprogramowania no i #codereview bo nikt dawno we mnie mięsem nie rzucał
mam ochotę dać jeszcze hashtag_humorprogramistow do tego kodu ale chyba sobie daruję
  • 3
generalnie to zrobiłem ten program bo nie lubię playera twitcha, jest okropny i lubi się zacinać mimo że mam jeszcze połowę wolnych zasobów.


@jaggi: Z tych samych powodów odpalam skryptem stream'a via livestreamer + WMP ( ͡° ͜ʖ ͡°)