Wpis z mikrobloga

A więc kolejny kamień milowy osiągnięty! ( ͡° ͜ʖ ͡°) pijcie ze mno kompot mireczki.

Spadłem poniżej 100 kg. Ale nie śpimy, do następnego kamienia milowego pozostało 7,6kg, po czym trzeba będzie ocenić czy od Września (ostatni DEXA skan) spadła mi masa mięśniowa i podjąć decyzje czy kontynuować redukcje czy nareszcie można wejść na masę. Trzymajcie kciuki.

Ad 1.
Z innych kwestii, kupiłem sobie masło z orzechów nerkowca jako zamiennik do orzechów włoskich którymi zwykle uzupełniam brakujące w diecie tłuszcze. Przyznam z przykrością że tragedia, dużo lepiej smakują mi całe orzechy. Jakie macie zdanie ogólnie o tym maśle orzechowym? Jedliście to?

Ad 2.
Warto wspomnieć że spadek wagi zmalał do minimum egzystencjalnego. W tej chwili tracę max 1 kg tygodniowo mimo dużego deficytu i ćwiczeń 5 razy w tygodniu. Co ciekawe pomimo niewielkich różnic w wadze zmiany w lustrze są gigantyczne, na brzuchu zaczęły mi wychodzić mięśnie. Na przedramionach widać mi żyły. Mocno zarysowane mam kości policzkowe które wcześniej były kompletnie niewidoczne.

"JUŻ NIE BĘDĘ GRUBY ANYMORE, CHUDY TEŻ K****A NIE BĘDĘ!"
-- Cytat - Paweł Rak (2015)

STAN REDUKCJI:
WAGA POCZĄTKOWA: 170kg
OBECNIE: 99,6kg
LBM: 80kg (DEXA SCAN z Września) - mogło spaść choć po lustrze nie widać.
BF: 19,6%
Wzrost: 185cm
Wiek: 27 lat

#rottredukcja #mikrokoksy #chudnijzwykopem #silownia #dieta #mirkokoksy #odchudzanie
Pobierz corpseRott - A więc kolejny kamień milowy osiągnięty! ( ͡° ͜ʖ ͡°) pijcie ze mno kompo...
źródło: comment_gfKG6p9fFqByQjdv2uJXoTMAa09AgYze.jpg
  • 21
@przem81: Ciężko powiedzieć, zakładając że LBM nie zmienił mi się przez cały okres redukcji to z wzoru wychodziłoby że 52,9%, najprawdopodobniej biorąc pod uwagę sporą stymulacje treningiem siłowym i mały wówczas staż możliwe że masa mięśniowa do do pierwszego DEXA skanu mogła mi nieznacznie wzrosnąć więc 52,9% zakładałbym że minimalnie miałem na starcie.

@Lacik: Twój psingwin miał uszy

@vaio: Release the kraken! :d no możesz sobie spojrzeć na wcześniejsze
@corpseRott: no stary, nogi musiały dźwigać ten ciężar sprzed paru miesięcy, widzę 150kg waga startowa :D
Nie mam czasu czytać wszystkich postów. W skrócie pewnie trening siłowy + dieta + cardio/interwały ?
@przem81: Z tym 150kg to jest taka kwestia że ja dziennik zacząłem prowadzić od momentu wprowadzenia realnej diety i ćwiczeń, wcześniej dziennika nie prowadziłem a to dlatego że od Grudnia do Maja zrzuciłem 20kg samym usunięciem zwykłej coca coli, wcześniej nie sądziłem że to możliwe i dopiero przy 150kg uparłem się na siłownie i dietę.

Siłowo ćwiczę 3 razy w tygodniu według ustalonego planu który zmieniam raz na 2 miesiące po
@corpseRott: no i efekty są brawo, opisz mi krótki z ciekawości schemat roztrenowania no i jak sobie radziłeś przy dużej masie z takim wysiłkiem 7h/tydzień, ja wiem że organizm na duże możliwości adaptacyjne ale ciekaw jestem twojego przypadku
@orfan: No nie jest to ultra na miejscu pytanie. Wiele osób zakłada że grubi ludzie tacy się rodzą i po prostu kilogramami wpierdzielają żarcie bo są leniwi, dowalają grubym, śmieją czym jeszcze utrudniają im porzucenie złych nawyków.

Nienawiść z jaką spotkałem się gdy zaczynałem prowadzić ten dziennik jest nawet nie do opisania. Co śmieszne Ci ludzie myśleli że mnie motywują wyzywając mnie od obrzydlistwa czy świni.

W wieku 12 lat miałem
Pobierz corpseRott - @orfan: No nie jest to ultra na miejscu pytanie. Wiele osób zakłada że g...
źródło: comment_MXnZEJcn2SPC3kVhCHnoZFrrTanXr3OE.jpg
@corpseRott: starałem się być grzeczny xd, nie mam zwyczaju wysmiewac ludzi ze względu na wygląd. Dzięki za zdjęcie, nie wiem jak to odbierzesz ale nie wyglądałes na 170 xd