Wpis z mikrobloga

Dzięki Mirasy i Mirabelki, że już prawie 20 osób obserwuje #trenujzrozumemigodnoscia przy okazji kilka spraw:
-Małe #chwalesie moim #rozowypasek - pobiła rekord w podciąganiu: 10xBW VID REL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Wyciskanie leżąc w końcu rusza!( ͡° ͜ʖ ͡°) poszło 5x90kg (wciąż słabo ale w sierpniu było 1x90kg, a po drodze kontuzja, więc cieszę się i lecę dalej do przodu)
-Reszta z codziennych wpisów treningowych wraz z nagraniami będzie na moim tagu, wołać #mikrokoksy i #silownia będę na jakieś ciekawsze wydarzenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trening: Cykl 5 tydzień 3

Dzień 1 - siłowy
Przysiad 4x4 122,5kg
Wyciskanie leżąc 5,4,1 90kg
Martwy ciąg 4x4 172,5kg
Kilka słów komentarza:
W drugiej serii wyciskania była szansa na 5 powtórzeń ale wycisnąłem sztangę do góry zamiast w stronę barków i spartoliłem powtórzenie. W serii trzeciej w ogóle kwiatki bo od razu po ściągnięciu sztangi opuściłem ją na klatkę, wycisnąłem ją w stronę stóp i totalnie straciłem pozycję, bark zabolał, więc wolałem odpuścić.
Siady całkiem spoko patrząc na to, że w tamtym tyg ledwo 120kg x3 poszło. Na martwe ciągi miałem 20 min bo mi siłownie zamykali więc było dość intensywnie. Uprzedzając komentarze było pusto więc mogłem do siebie trochę pogadać xD

Dzień 2 - objętościowy
Przysiad 3x7 110kg
Martwy ciąg na prostych nogach 3x7 110kg
Przysiad bułgarski 4x10 45kg (na każdą nogę)
Wyciskanie hantli na skosie górnym 4x7 26kg(hantla)
Łapy po 3x10 bic i tric

Trochę obolały byłem po poprzednim treningu, ale siady były dość lekkie, gdzieniegdzie dupa standardowo ucieka w górę
#trojboj #trening #powerlifting
  • 15
  • Odpowiedz
@masz_ty_rozum_i_godnosc: Ciśnij, ciśnij dalej! Ja dzisiaj sobie sprawdzałem maksy znowu. Tym razem z trenerem od trójboju i dwuboju. 150kg przysiad, ale to nogi zmęczone od poniedziałku, miałem robić tylko 100kg, żeby popatrzył na technikę ale mnie zmusił do maksów, 105kg wl(komendy + pauza) także git, no i martwy na który już siły nie miałem, bo tyle serii na klatkę poszło i triko, i te siady wcześniej. Gliko to chyba wyparowalo w
  • Odpowiedz
@masz_ty_rozum_i_godnosc: Dosyć niski pan, ale umie #!$%@?ć () No właśnie ma mi rozpisać trening siłowy typowy pod trójbój + jakieś akcesoryjne ewentualnie bo powiedziałem, że sylwetka też się liczy to mnie #!$%@?ł, że mi się od tych ćwiczeń wyrobi jak będę dobrze robił i michę trzymał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z tego co mi zdążył powiedzieć to 3 dni
siłowe
  • Odpowiedz