Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was ma jeszcze tak że koło roku 1700 odechciewa mu się grać dalej i zaczyna nowym państwem od nowa? Strasznie mnie nudzi blobowanie pod koniec gry. Niektóre kampanie kończę już koło 1600 kiedy czuję że mógłbym pokonać praktycznie każdego.

Co robicie aby dograć grę do końca? Co robić, jak żyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#eu4
  • 12
@licho_nie_spi: To nie blobuj tylko rzuć sobie jakieś wyzwanie nowe. Wyzwalaj nowe państwa czy zrób jakiś achivek, wyzwól wasala i nim graj. Bo jak Twoja gra polega na podbijaniu słabszych przy pomocy sojuszników to rzeczywiście nudne.
@urban_34: Chodzi konkretnie o moment w którym się to dzieje, taki w którym jestem już dostatecznie mocny aby wygrać z każdym, nieważne kim akurat gram. Czasem trochę wcześniej, gdy czuje że za kilkadziesiąt lat zostanie mi tylko blobowanie.
@licho_nie_spi: Mam myślę około 1000 - 2000 godzin i nigdy nie skończyłem kampanii. Także dobrze Cię rozumiem i nie mam na to żadnej rady. Nawet achiwki mnie nie motywują. Raz byłem 50 lat przed końcem gry, niewiele brakowało do wbicia First Come First Serve a i tak mi się nie chciało tego kończyć i zacząłem innym państwem od nowa. Też mam taki styl że choćbym grał Granadą czy Wallachią to blobuje.