Wpis z mikrobloga

Mireczki, wstyd się przyznać, ale palę fajki już 22 lata...
Jak to do mnie dotarło, w połączeniu z wiekiem nie najmłodszym, stwierdziłem, że konieczne jest wykonanie odważnego kroku.
Od zeszłego wtorku "jadę" na Tabexie, a wczoraj był PIERWSZY DZIEŃ OD 22 LAT, podczas którego nie zapaliłem ani jednego fajka.
Dziś mija drugi dzień i nosi mnie niemiłosiernie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale postaram się wytrwać w tym pozytywnym postanowieniu.
Trzymcie kciuki i dajcie parę plusów na pocieszenie ;)

#rzucaniepalenia #oswiadczenie
  • 89
@Zdejm_Kapelusz: @innigri: @MisiekLubi: @lubie-sernik: @kura: @biurwa: @aloszkaniechbedzie: @JestemSzejkiem: @AlpaChin0: Tak w ogóle to moja ciocia i wujek dużo palili. Pózniej poszli do jakiegoś magika, który sprawił, że nie palą (bez lipy siedzą sobie w towarzystwie palaczy i nie mają ochoty). Jedno i drugie sporo przytyło (ciotka to była taka typowa chudzina a teraz spora nadwaga) i twierdzą, że żałują tych odprawionych rytuałów i
@Aerials sorry za zepsucie heheszkow ale możesz swojej cioci i wujowi powiedzieć że moja mama też cake życie paliła i teraz jest po operacji guza i 3 z 6 chemii i ledwo się rusza więc niech to przemysla :)
@Aerials: przynajmniej Cie dymem nie truje, zapachem z pyska nie odrzuca i ciuchy nie śmierdzą mu - są zalety.
Rzuci prędzej czy później potem to już nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biurwa: Już nie wrócą ;)

@Oddisee: Niby tak, ale strasznie toto syfi okna :p Zapach też nie jest jakiś super. Zresztą nie zdziwiłabym się, gdyby kiedyś okazało się, że to bardziej szkodliwe niż tradycyjne. Póki co sugerowałam przerzucenie się na likłid beznikotynowy :)
@Zdejm_Kapelusz: Gratki. Ja raz po imprezie na zjezdzie rzuciłem... po 9miesiącach zacząłem znowu palić. Po roku próbowałem rzucić na tabsach, raz 3 miesiące bez fajek, potem miesiąc i znowu wróciłem na półtora roku, ale w końcu przeczytałem książkę Allena Cara jak rzucić palenie i... i #!$%@? nie palę prawie dwa i pół roku, jak ręką odjął. Od razu. Stażu nie miałem za dużego, jakieś 10 lat palenia, bo ledwo ćwiarę przekroczyłem,
ze co ? ;d u mnie niczego nie syfi a leci czesto na okno


@Oddisee: Nie wiem, nie znam się XD On sam robi te liquidy, kupuje bazy i smaki w edymie. Szyby w domu #!$%@? ale najgorzej to w aucie i ciężko to cholerstwo potem domyć