Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu tak wiele facetów nadal nie dba o siebie? Myślałam, że "bo to pedalskie" jako wymówka się skończyło parę lat temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam sporo 4 albo 5/10 którzy spokojnie jakby zadbali o swój wygląd byliby 7 albo nawet 8/10. I wtedy nie byłoby płaczu #tfwnogf

Niektórzy nawet zapominają robić tak podstawowe czynności jak mycie się - zwłaszcza mycie włosów. Nikogo nie pociągają tłuste włosy. Warto też zainwestować te 25 zł co miesiąc albo dwa a nie ścinać się samemu albo co gorsza prosić o ścięcie siostrę/mame ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak poprosicie fryzjerkę o radę jakie włosy będą wam pasować to na pewno wam coś doradzi, np. nie do każdego kształtu twarzy pasuje każda fryzura - ale to już wyższa szkoła jazdy.

Poza tym - zarost. Albo macie zarost i o niego dbacie albo nie macie go w ogóle. Nie ma nic gorszego niż 25 lvl z dziewiczym wąsem albo z paroma włosami na twarzy na krzyż. Albo co gorsza - z neckberdem. Ogólcie się, bo to wygląda żałośnie, może laski w gimbazjum lecą na zarost bo "taki męski" ale im większy lvl tym bardziej to śmiesznie wygląda. Jak słabo stoicie z zarostem i słabo wam rośnie to pogódźcie się z tym.

No i ja wiem, że wielu z was uważa, że włosy pod pachami to lepszy wyznacznik męskości niż długość penisa ale jak widzę latem że gościowi z pod koszulki uwalniają się krzaczki i loczki to aż mi się wymiotować chce. Jak tak bardzo jesteście do tych włosów przywiązani to chociaż je skróćcie - już nie z samych względów estetycznych albo chociażby dla higieny, zwłaszcza latem.

Jak macie monobrew to albo prosicie siostrę/mamę o pomoc albo idziecie do kosmetyczki która na pewno zrobi to tak, żeby brwi wyglądały naturalnie. I nie, dezodorant/woda kolońska to nie substytut kąpania się. Nie ma nic gorszego niż zapach potu zmieszany z tanią wodą kolońską waszego ojca. Warto też czasami kupić jakieś nowe ubrania, bo koszulki z wyblakłymi nadrukami nie wyglądają zbyt fajnie.

Aż mi wstyd, że muszę takie podstawowe rzeczy pisać, ale może jakiś #przegryw to przeczyta i się ogarnie.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja dziewczyna mi powiedziała, że by mnie wyśmiała w twarz jakbym zaczął golić pod pachami, czy gdzie indziej, także nie generalizuj. Każdy ma inny standard piękna dla ciebie może jest to wywaxowany fagas z fryzurą na pędzla, dla kogoś innego Janusz z wąsem i oponą piwną. Nie zmienisz natury. Mono brew? Widziałaś braci Gallagher? Śpią na forsie i mają #!$%@?. W jednym masz racje though.. Powinno się myć jak przyjdzie
@fegwegw: kwestia tego czego oczekujesz. Jak ktoś ma króciutkie włosy i chce zgolić się na zero, to po co ma przepłacać. Tak samo jak chcesz zrobić sobie Bóg wie jaką fryzurę, to wiadomo, że zapłacisz więcej. Skreślanie kogoś, bo chce zapłacić fryzjera 20 zł czy do 20 zł bez pytania jak chce się obciąć jest bez sensu moim zdaniem