Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że PIS leci po bandzie tak jakby mieli rządzić wiecznie. A tymczasem została im ta kadencja, do następnej będą już potrzebowali koalicjanta a trzeciej nie będzie. I teraz sobie pomyślcie jak potężne narzędzie PIS zostawi Ryśkom, Grześkom czy jakiemuś Pudzianowi23' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo chyba nie sądzicie, że jak oni wygrają wybory to się pozbędą takiej władzy? ;) Ten kraj jest w dupie. Głębokiej dupie.

#bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka #przemysleniazdupy
L.....e - Tak sobie myślę, że PIS leci po bandzie tak jakby mieli rządzić wiecznie. A...

źródło: comment_Ib8GtA9dDsqJL9Gz1wa3UrZHxZTkvsQR.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Corranh: A gdzie ja pisze że oni są głównym problemem? Twierdze tylko, że PIS chyba nie ogarnia jakie potężne narzędzia im da. A to, że PIS wygrał to oczywiście ich wina. 8 lat #!$%@? rządów wyniosło PIS do władzy. Co więcej są tak #!$%@?, że nie wydaje się że mogliby mu zagrozić.
  • Odpowiedz
Wbrew temu co dziś wykrzykuje opozycja nie sądzę by PIS odważył się na sfałszowanie wyborów. Mogą mieszać w ordynacji by sobie pomóc ale w końcu ich zmiecie a te wszystkie narzędzie dostaną ich nastepcy.


@LibertyPrime: też mówiłem znajomym na początku kadencji, że pomni na poprzednią utratę władzy nie będą za bardzo odwalać maniany i teraz trochę wyglądam na głupka : ]
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Nad tym samym sie zastanawialem, ale obstawiam, ze PiS na koniec kadencji, jak juz przejmie wszystkie organy, to zmieni prawo, wydluzy kadencje obecnie panujacych plus doda cos w stylu: nastepce wyznacza obecnie piastujacy stanowisko.

Spokojna glowa, wyciagneli wnioski z 2007 roku.
  • Odpowiedz
jakie następne wybory? jakie przekazanie władzy? zbyt dobrze wiedzą ile przestępstw popełnili by sobie mogli pozwolić na oddanie władzy


@1Jurko: POprzednicy też tak myśleli...
  • Odpowiedz
  • 0
Trafne przewidywanie przyszłości przez @LibertyPrime odcinek 2137. Jak tam Korwin, przegonił kukiza w wyborach? Miał 2-cyfrowy wynik?
Serio, zastanawia mnie jakim cudem wszyscy są zaskoczeni akcjami pisu, przecież to było pewne od początku że będą wprowadzać dyktaturę. Swoją drogą, wszyscy wolnościowcy, prawacy i konserwatyści nagle zaakceptowali socjalistyczną rzeczywistość PiSu, bo PO, bo Lisa dupa piecze, bo muzlimy, bo KOD... Najlepiej opisał to ostatnio @marianbaczal chociaż on też nie wspomniał ani słowem o
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Jaki koalicjant? Jaka przegrana? Przeciez PIS zapewnil sobie dozywotnie rządy za 500 zl :D

A opozycja jest tak #!$%@? ze jak by jej nie bylo. Kaczynski nie ma przeciwnika.
  • Odpowiedz
A opozycja jest tak #!$%@? ze jak by jej nie bylo.


@loczyn: Jaka by nie była opozycja to gdyby był ktoś mądry to nie będzie rozdawał patologii pieniędzy = nie wygra wyborów :( #!$%@? to jest, że żeby wygrać wybory trzeba zabierać tym, którzy uczciwie pracują i rozdawać innym
  • Odpowiedz