Wpis z mikrobloga

@henry_thripshaw i na pewno jak.go potem bierzesz to wygodnie się wysiada z nim w rękach lub może gimnastykujesz się i siedząc ubierz go na siebie ?.... szczególnie jak trochę w nim jest...

Faktów nie oszukasz. Aut 5 drzwiowych jest dużo więcej , rzekłbym że 80% , nawet Janusze handlarze w komisach niespecjalnie chcą 3d bo nie schodzi to. Tańszy w produkcji jest ale mniej praktyczny .
@henry_thripshaw: Miesiax temu kupilen leona i przestudiuj dobrze wersje. Wzialem w koncu reference bo copa sie zwyczajnie nie oplaca. Za 4,5 tys wiecej masz full ledy i dwustrefowa klime. Copa to taka zapchaj dziura zebys wzial albo biedna wesje albo juz wypasna. Aa no i wez 5d, a najlepiej ST ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@henry_thripshaw: Jak masz dobre promo to bierz copa. Ja w koncu wzialem reference z pakietem za 1 zl (tempomat, czujniki, podlokietnik). Stwierdzilem #!$%@? ledy, alusy i chromy. Mam kolpaki, plastik i jestem zajebiscie zadowolony. Nie jestem jakims milosnikoem motoryzacji a auto to narzedzie i jst super.
Tyle samo dalem za referenca bialego ale wersja st (kombi)
@adenosine: "doposażona" ibiza i tak pod maską ma 1.0TSI:/ a ten leon to wcale nie jest bieda wersja, obczaj sobie powyższe doposażenie na stronie u nich. ja biorę z 1.4 TSI 125KM, bo to bdb jednostka, 125KM wystarczy by się sprawnie przemieszczać, na trase masz szósty bieg i pali to tyle co nic