Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To moze male tl;dr na poczatek - przez 3 lata schudlem z 80kg do . Przez ostatni rok dolozylem cwiczenia - bieganie, brzuszki, pompki (codziennie, co dwa dni) oraz rower (po 50km co 2/3 tygodnie).

Wzrost: 180cm
waga (moze najpierw zobaczcie foto) ! 67

Zdjecie robione na pompie a itak gowno widac. Nie wiem co mam zrobic, zeby te miesnie uwidocznic. Waga pokazuje mi BF na poziomie 24%. Nie chce sie ulac, juz kiedys bylem gruby, nigdy wiecej.

1. Co moge zrobic zeby jakos te miesnie wyciagnac? Juz chyba jestem dosc chudy?
2. Czy codzienne bieganie i brzuszki to nie za czesto? Nie czuje zmeczenia, miesinie chyba sie regeneruja, ale moze to za duzo?
3. Nie mam zadnej diety. Powinienem? Jesli tak to jaka?
4. Czy ja mam jakies duze cycki?

#mirkokoksy #dieta #chudnijzwykopem #codziennysynbozy


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
To moze male tl;dr na poczatek - pr...

źródło: comment_g2JVpaaKYq5dp8SQGrnVRS5H8g131fsh.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Przyjacielu zainteresuj się treningiem siłowym z elemantami wzorców ruchowych. Dorzuć do tego dobre cardio. Jezeli codziennie biegasz i robisz brzuszki, a to cie nie męczy to znaczy ze ujowo trenujesz. Zmieniaj treningi, mieszaj. Cwicz sprinty. Btw. brzuszkami kraty na brzuchu nie zbudujesz :)

67 kilo to zajebiscie mało przy takim wzroście, ja mam tyle samo, waże 82-83 , a nie mam brzuszyska :)