Aktywne Wpisy

troglodyta_erudyta +384
Dużo postów o tym, że w majówkę trzeba się n-----ć n---------ć, a ja nieskromnie się pochwalę, że właśnie stuknęło 2 miesiące bez kropli alkoholu i jedziemy dalej.

curiousboi +93
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz



Komentarz usunięty przez autora
https://www.google.pl/maps/@54.4056181,18.6005589,3a,60y,347.52h,83.31t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLVbYBno8inDabilKxX2RYg!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl
Ten parking.
https://www.google.pl/maps/@54.3617683,18.5982818,40m/data=!3m1!1e3?hl=pl
Kasujo 5PLN.
#pokazauto
źródło: comment_lGzOn4ZLf19GTjL9voByafzeDwq2a5WE.jpg
Pobierz