Wpis z mikrobloga

@felixa: ja ignoruję, bo mam piętro niżej hostel i wszelkie domofony w środku nocy to na 99% pomyłki. bo tak trudno kurde zadzwonić pod poprawny nr, który ma się napisany na tabliczce obok domofonu (,)
@felixa: Jejku, aż mi Ciebie szkoda, no naprawdę xD
Jak przychodzą do mnie zbierać na chorom curke to otwieram, uśmiecham się, dzień dobry, dzień dobry, przepraszam bardzo, nie teraz, dziękuję bardzo, kolejny uśmiech i do widzenia :v
Jak jehowi to przynajmniej można udawać zainteresowanie i hmm no nie wiem, nie mam teraz czasu, ale ulotkę wezmę, dziękuję, do widzenia i już xD
Jak przychodzą spisywać jakieś liczniki czy coś to też
@felixa: przez to, że nie mam judasza, mieszkam na w miarę niebezpiecznej dzielnicy to nie otwieram wieczorami i turbo rano jak się nikogo nie spodziewam.
Wyznaję zasadę, że dotrze do mnie innym kanałem komunikacji jeśli to coś ważnego.
Rzeczy typu zalanie etc powodują ogólny #!$%@? na klatce więc to słychać
haha, od dziś zacznę dzwonić i mówić "dzień dobry, przepraszam, że dzwonie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maur: znałem jednego takiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@czikapu nie widzę potrzeby otwierania się na ludzi, którzy wyciągają do mnie rękę po pieniądze XD a u mnie na osiedlu kilka razy w tygodniu ktoś chodzi i tak zebrze. Mam za miękkie serce i zbyt chudy portfel żeby wchodzić w takie sytuacje :P
A o licznikach absolutnie zawsze jest informacja, ba, nie powinno się wpuszczać takich pseudo spisywaczy jeśli wcześniej informacji na klatce nie było
nie widzę potrzeby otwierania się na ludzi, którzy wyciągają do mnie rękę po pieniądze XD


@felixa: Kurczę, szkoda, że żyjesz w takim miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
U mnie staram się z sąsiadami żyć w zgodzie i IMO naprawdę warto :D
@TheMan Ale to nie była jednorazowa sytuacja, przez całe moje 23 letnie życie miałam może z 20 sytuacji jak otwieram komuś randomowemu i albo chce rozniesc ulotki, albo zbiera na coś hajs, albo jest Jehowym no i raz zapukala do mnie nacpana znajoma której nie mogłam potem wywalić z domu z pół godziny xD Czy spotkało mnie coś miłego przy otwieraniu randomom? Nie :D