Wpis z mikrobloga

Normal ukończony! Teraz "tylko" Nightmare, Hell i crème de la crème - Torment.
Mowa oczywiście o Diablo 1 wzbogaconego o najlepszy i najbardziej wypasiony mod czyli Diablo HD Mod zwany Belzebubem. Poza dodaniem mnóstwa unikatów, przedmiotów setowych, przedmiotów rzadkich, craftingu, waypointów, nowych klas postaci, skilli, nowych czarów oferuje dużo dużo więcej. Plus mod jest znacznie trudniejszy. O ile przejście zwykłego Diablo 1 bez zgonu to fraszka, to tu zaczynają się schody, sam Diablo jest przepotężny. Dodatkowo ogranicza nas czas na zabicie Pana Grozy, dla tych którzy nie pamiętają, lub o tym nie wiedzą - ogranicza nas quest Map of the Stars, usunięty z oryginalnego Diablo. Po zatłuczeniu Lazarusa zaczyna być odliczany czas, jeśli nie zdążymy Diablo staję się praktycznie niezniszczalny.
Krótko o mojej postaci. Gram Nekromanta Summonerem. Stąd wszystkie punkty zainwestowane w witalność, która jest jedną z synergii dla mocy przywołanych potworów.
Sprzęt nie poleciał mi najgorszy - prócz zbroi, która jest crapem, niestety nic lepszego z bonusem do wszystkich statystyk/witalności mi nie poleciało.
Następna relacja po ukończeniu Nightmare!
#gry #diablo #diablo1 #diablo2 (taguje, ponieważ unikaty,sety, waypointy, postacie pochodzą właśnie z dwójeczki) #retro #nostalgia #retrogaming
99942Apophis - Normal ukończony! Teraz "tylko" Nightmare, Hell i crème de la crème - ...

źródło: comment_lw1O9coAzyGXi3XrIB9N7Umfh3Pobu8h.jpg

Pobierz
  • 7