Wpis z mikrobloga

Co się odjaniepawla na alledrogo w aukcjach dot. kupna klucza na steam? Sprzedawanie konta z grą to jedno dno, do którego już przywykłam i tylko wkurza dodatkowe scrollowanie, ale sprzedawanie klucza pod warunkiem, że PODA SIĘ SPRZEDAJĄCEMU SWÓJ LOGIN I HASŁO do konta steam? WTF?! Czy to jest w ogóle prawnie dozwolone? Czy naprawdę są idioci, którzy podają obcym ludziom swoje dane do kont? ()

#steam #januszebiznesu #bekazpodludzi #kiciochpyta #allegro
  • 16
Czy naprawdę są idioci, którzy podają obcym ludziom swoje dane do kont? ()

@koniecznie: Myślę, że jak podają login/hasło to dostają tę grę na swoim koncie normalnie. Problem z tym, że daje się zarobić jakimś Januszom za to, że kupili Ci grę przez VPN. To trochę jak te aukcje, w których płaci się ludziom, że zamawiają za ciebie produkty z Chin.
@koniecznie: O ile dobrze pamiętam możesz bez żadnych większych konsekwencji podać komuś login i hasło do twojego konta o ile w ciągu 2 tygodni zmienisz hasło, tyle trwa okres ochrony przed zmianą maila itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Być może bredzę w końcu siedzę teraz w pracy z gorączką ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dob3k Problem jest w tym że prawie się nacielam bo chciałam kupić gifta/klucz, na szczęście dopytalam sprzedającego i po trzech niejasnych odpowiedziach w końcu się przyznał że wymaga podania loginu i hasła. Co najlepsze, stwierdził, że ludzie nie mają z tym problemu aby mu podać dane i zmienić je po aktywacji gry przez niego.
Dla mnie to jest niepojęte po prostu, albo jest się nieroztropnym polglowkiem, albo tak jak piszecie, ma się
@koniecznie: Ew. przemyśl właśnie opcję wydania 5zł jeśli gra jest singleplayer i kupienia w późniejszym czasie gdy będzie tańsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) (No minusem tutaj jest że jeśli będziesz chcieć achievementy to grę trzeba przejść ponownie)
Ktoś ostatnio pisał że pytał allegro o te wszystkie wałki z kluczami i oni umywają od tego ręce póki to nie jest jasne krętactwo ¯\_(ツ)_/¯