Wpis z mikrobloga

@nynomat: ja używam ich na co dzień do treningów, wersja 3.0. Na pewno większa stabilnosć przy każdym ćwiczeniu. Jedynie do biegania nie nadają się aczkolwiek kilka minut rozgrzewki na bieżni da radę zrobić
@nandrolone: też już wiele razy patrzyłem na tę aukcję. W moim rozmiarze tylko białe, te łososiowe lub czarne, przy czym czarne drożej niż w sklepie. Więc pewnie wezmę białe, bo 100zl taniej za słaby dizajn.
Różowy chce mi kupić na urodziny, ale dopiero za 2 miesiące. A im więcej ich oglądam, tym więcej reklam dedykowanych, w które klikam i jeszcze więcej ich oglądam i nie wiem czy wytrzymam tyle xd
@nynomat: zdecydowanie na plus. Brałem rozmiar wg innych butów adidasa i wg mnie jest ok. Jakiś czas robiłem w nich też martwe, ale teraz do samych martwych wróciłem z conversami, żeby nie zmieniać sobie dźwigni.
@brtk122: właśnie te martwe mnie zastanawiały. Ostatnio to u mnie właśnie priorytet, siad zszedł nieco na dalszy plan, a zasadzie po prostu ciężkie powroty po skręconej kostce.
Przy słabej mobilności tylnej taśmy, to, że pięta jest wyżej, nie będzie nieco pomagało w martwym?
Czy masz na myśli, że przed podwyższenie zbliżasz się do mc deficytowego?
@brtk122: no ale co z tego skoro kolega trenuje amatorsko? niech bierze, będzie zadowolony tymbardziej, ze w tych butach na prawde stabilnie się stoi. A przydaja sie do kazdego cwiczenia w ktorym się stoi.