Wpis z mikrobloga

Ponieważ praca nad spolszczeniem Life is Strange: Before the Storm bardzo się przeciągnęła, w międzyczasie na #grajpopolsku pojawiły się jakieś... oddolne inicjatywy : D Wstępne tłumaczenia wyglądały tragicznie, ale widzę, że jeden użytkownik nie daje za wygraną.

Może nie tak głupim pomysłem byłoby odświeżenie tematu? Byłby ktoś chętny do pomocy? Oczywiście kontakt i praca poza gpp, bo Norek nie chce wiązać kiepskich spolszczeń z grajpopolsku. Chętni pisać do mnie na maila: XYZ@gmail.com.


Nawet się uśmiałem. A przy okazji coś dla fanów #januszepolonizacji

This tabletop shit is hard.
Ten blat jest twardy.

Podpowiedź - tabletop to tutaj gra planszowa.

#gry #angielski #tlumaczenie #angielskizwykopem
  • 156
@Aerdyn: Sceny napisowej nie śledzę, poza Hatakami i moją "ulubioną" grupą BDIP, żeby wiedzieć, czy ci ostatni jeszcze dychają. Trudno mi więc się odnieść do tego, o czym piszesz. Domyślam się jednak, że tutaj pokutuje relatywna łatwość przygotowania takiego tłumaczenia. U nas takie miernoty zazwyczaj powstrzymuje konieczność grzebania w grze - rzadko teksty są na wierzchu, często też trzeba zrobić polskiego fonta, czasem przerobić jakieś grafiki. A filmy czy seriale? Siadasz
Norek, Tłumaczycie LIS : BTS już prawie rok! mam nadzieję , że skończycie za kilka miesięcy. Pobrałem już sobie Bts'a i czekam na tłumaczenie :<. Powodzenia życzę!
@damian125: Niestety nie, dzisiaj technik dostał pliki, ale pewnie był zajęty w pracy. Liczę na jutro, no ale na pewno na najbliższe dni, bo on technicznie wszystko dopiął, a my językowo sprawdziliśmy. No i czekam na rozpoczęcie drugiej tury testów : )
@CKNorek: Mam nadzieję, że mówiąc druga tura testów, to już gracze :P
No nic, to dziś pół nocki nie zarwę.

Myślisz, że w ciągu miesiąca dacie radę ogarnąć wszystkie odcinki oraz bonusowy?
@damian125: Sorki, zamyślony byłem pisząc to - chodziło mi o testy drugiego odcinka^^ Ja zrobiłem pełne dwa przejścia, podobnie druga testerka. Wydaje mi się, że odcinek pierwszy spełnia już nasze normy, chociaż pewnie można by jeszcze grać i szlifować, ale w pewnym momencie trzeba powiedziec dość, zwłaszcza że poświęca się na to czas, który można spędzić z bliskimi.

Co do drugiego pytania - tak, liczę, że do premiery LiS2 będziemy mieli