Wpis z mikrobloga

@PrawyKuba: mam za dużą mobilność obecnie w każdym boju. Problemem było to, że po prostu przy siadzie wcześniej zwęziłem ustawienie a największe przełożenie ma u mnie jak w tym samym prawie rozstawie robię i MC i siad. Musiałem po prostu znowu szerzej dawać nogi przy siadzie
Szczerze zastanawiam się skąd to się bierze... najmniej siły zbudowałem na tej półrocznej masie, cała poprzednia redu to był progres siłowy i teraz od 3 msc znowu idzie progres siłowy na redu - choć miewam słabe dni
@IntruderXXL:

Prawdopodobnie zawirowań po redukcji. Co wracałem do ciężarów to rozkładała mnie grypa i później 1 msc wracałem. Wróciłem drugi raz grypa. A za trzecim razem już poszedłem w większą objętość, bo bym nic mięsa nie dobudował. No ale nie ma się co martwić, to maraton ( ͡° ͜ʖ ͡°) wieć mam nadzieje, ze juz bez durnego odchudzenia po redukcji dam sobie 2-3 lata na spokojne budowanie
@Kasahara:
Brawo, 2,5x bw to już elegancko. Jak siady? Jaki rodzaj planu?

Szczerze zastanawiam się skąd to się bierze... najmniej siły zbudowałem na tej półrocznej masie, cała poprzednia redu to był progres siłowy i teraz od 3 msc znowu idzie progres siłowy na redu - choć miewam słabe dni


U mnie podobnie, najmniej siły buduje na największej masie. Najbardziej komfortowo czuje się w stanie "pomiędzy"/na początku redukcji i wtedy też notuje
@bdm_bq:

170 kg robiłem w siadzie przed redukcją. Miałem duża dysproporcje swojego czasu bo robiłem 75 kg ławkę 150 siad i 120 ciąg. Teraz powoli się to równa

Ławka 105-110, siad te 170, MC 190

Jaki rodzaj planu - ciężko powiedzieć sam sobie praktycznie becnie układam pod siebie cały upper/lower najczęściej