Wpis z mikrobloga

Witam w ten Wielkanocny dzień! Jako pierwszy odpada majonez Kielecki z 27,52% głosów. Oczywiście głosujemy na najgorszy majonez z pozostałych!
A jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam w ten Wielkanocny dzień! Jako pierwszy odpada majonez Kielecki z...

źródło: comment_1jGwQ5KwLLiJ8CDDFkH8pVMAEON5l7rL.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszy!

  • Hellmanns 12.2% (354)
  • Pegaz 7.5% (217)
  • Kętrzynski 3.4% (98)
  • Madero 14.6% (424)
  • Madero 9.0% (262)
  • Mosso 6.3% (183)
  • Pomorski 5.0% (146)
  • Roleski 4.2% (123)
  • Winiary 37.9% (1104)

Oddanych głosów: 2911

  • 75
wy sobie chyba jaja robicie że Kielecki odpadł a zabielone smary do silników takie jak Madero, Roleski i Winiary zostały xD


@SunnO: Roleski to fakt, badziewie o dziwnej konsystencji i smaku, ale jedynym grzechem Madero i Winiary jest E385. W smaku są dobre, delikatniejsze niż tradycyjny Kielecki. Tradycyjny bo istnieje mniej octowy Kielecki Omega-3 (nie ma w sobie musztardy), który jest naprawdę dobry i ma naturalny skład.
@oba-manigger: Może by spróbować wykreślanie wybierając najlepszy, a później coraz gorsze? Wyeliminowałoby sytuacje jak z telefonami, czy teraz majonezami, że trolle wypieprzą najpierw te najczęstsze na zasadzie zemsty i później zabawa jest do dupy :v
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oba-manigger: Jak chcesz uniknąć sytuacji z fanbojami to proponuję, żeby głosowanie polegało na wyborze najlepszej rzeczy. Ta z najmniejszą ilością głosów odpada, więc nie będzie możliwości doprowadzenia do odpadnięcia jakiegoś produktu przez trolli. A dreszczyk będzie do końca, bo głosy odpadnięte będą się rozkładały na pozostałe, więc nie będzie to tak wyglądać, że od początku do końca coś będzie na 1 miejscu.


@Manymouse: i ja już o tym wspominałem. Głosując