Wpis z mikrobloga

Mam już dość.
Lekcja matematyki w #licbaza .
Jestem w dupie, gdyż w moim zespole jestem z #ciaza girl, której się wszystko należy, bo jest w ciąży i każdy ma za nią wszystko robić.
Kolejny uczestnik mojej cudownej grupy, to chłopak, który poddał się z szkołą, bo nie zdaje i ma w czterech literach wszystko.
No to dostaje na łeb 8 zadań z mojego ulubionego działu... Czyli wiadomo, że nic nie zrobię.
Udało się nie powiem, jakim cudem zrobić 3 zadania, a Ci nic.
Pytam się, czy chociaż rozumieją. Chciałam zobaczyć, czy chcą chociaż nawiązać współpracę. To ciężarna, że wszystko rozumie, ona wie lepiej i ja mam źle, gdzie sprawdzałam odpowiedzi i mam dobrze, a tamten ziomeczek, że ma to gdzieś i walić to.
Poddałam się, nie robię już tych zadań.
Oni mają dostać ocenę za moją pracę?! No chyba śnią.
Darmozjady... I właśnie takie osoby zaraz wejdą na rynek pracy i będą uczestnikami #500plus . Wymiotować mi się chce. Im się należy, a mnie co się należy?! Robić na takich darmozjadów?! Chyba śnią. Najchętniej bym ich wszystkich spaliła.
#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #szkola #matematyka #maturaiscoming
  • 73
nie kara

nie chcą ją


@CytrynowaKobieta: Nie żebym się czepiał, ale przed maturą z polskiego bym potrenował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na marginesie: to oczywiście niesprawiedliwe, by pracować za innych, gdy oni mają to w d****, ale nauczycielkę też masz ujową, skoro olewa ten fakt. Ocena powinna tylko tobie wpaść, ale sama sobie odpowiedziałaś- dla nich to problem i byleby stąd poszła.
@PrinsFrans wybacz, ale piszę z telefonu, a on różne rzeczy poprawia lecz też przyznaję, że moje zdania często bywają chaotyczne i pełne błędów ortograficznych. :) Chociaż i tak dzięki! ( )

@fiszifiszi tu chodzi o sprawiedliwość, której nie ma, a z jednej strony oceny i matura są równie ważne. Bez oceny 2 nie podejdę do matury, a akurat z matmy wylewam siódme poty, aby utrzymać moją biedną
@PrinsFrans korepetytorow miałam pełno, niestety nie umiem się od nich uczyć. Jestem samoukiem, a jedyna osoba, która umie mi coś wytłumaczyć, to mój chłopak. XD Generalnie, to wszystkie działy oprócz geometrii, planimetrii i funkcji liniowej idą mi dobrze, wręcz bardzo dobrze. Planowałam iść na sinologię lub koreanistykę, ale niestety pójdę do pracy, a w czasie pracy studia.
@CytrynowaKobieta: zrob te zadania i powiedz, ze robilas sama.
Mialam takie akcje na studiach, to jest koszmar. A praca grupowa z losowymi ludzmi to idiotyzm.
Jesli mozna dobrac sie samemu - spoko. Mialam kolezanke, z ktora zawsze robilam projekty, nie bylo problemu, kilka lat zgrania i bylo super.
Ale raz na jakis czas prowadzacy laborki dobierali sami i eeech.. Pamietam, ze raz bylysmy z jakimis leserami i zagozilysmy, ze jesli do
@PrinsFrans Moim zdaniem, to problem leży we mnie, gdyż chodziłam do naprawdę świetnych nauczycieli, każdy kto od nich wyszedł czuł się oświecony, lecz oni tłumaczyli słownie, a ja jestem osobą, która wszystko wzrokiem pojmuje.
No właśnie nie przyda mi się w ogóle ( ͡° ʖ̯ ͡°).

@Shyvana Wiem, że jest niesprawiedliwe xD.
To 500+, to raczej schorzenie z rozszerzenia z wosu XD. Gdy ciągle się omawia minusy tego