Wpis z mikrobloga

Ostatnio w pracy mam duży problem związany z muzyką. Z pewnych niewyjaśnionych mi przyczyn ciągle jest puszczane to samo radio, z tymi samymi utworami pop, które nie dość, że są słabe, to powtarzane są w kółko przez 3-4 miesiące. Jestem w stanie to zmienić tylko i wyłącznie, jak znajdę na to jakieś 'zdrowotne wyjaśnienie', ja wiem, że mnie to męczy i generalnie przez to ciężej się pracuje, ale ci, którzy nad tym sprawują władzę mają to szeroko w poważaniu. Momentami mam uczucie, jakbym miał zaraz wybuchnąć ze złości słysząc ten sam utwór po raz 5 w ten sam dzień, a także po raz 500 w ciągu ostatnich miesięcy. Co gorsze, słuchawki i własna muzyka nie wchodzi w grę, bo taka polityka w pracy. Czy ktoś wie, czy jest jakaś określona choroba (psychiczna, cokolwiek), która może dotyczyć ciągłego słuchania tych samych dźwięków?

#psychologia #zdrowie #muzyka #pytanie #choroby #chorobypsychiczne
  • 10
@rainkiller: Walczę z tym od 2 miesięcy, nadal stoimy na argumencie, że inni mogą chcieć słuchać. Jeżeli im podałbym, że posiadam X chorobę, to wtedy będą musieli wyłączyć.

@rbielawski: Obczaję, brzmi jak plan, ale na pewno się zorientują, bo ich mózg jest już tak wyprany, że cokolwiek co nie jest pop'em od razu ich boli (a przynajmniej wielu osób).