Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 188
@Nick_Login "poki zarabia na siebie jego portfel mnie nie interesuje" czy wszyscy instruktorzy fitness zgubili gdzies mozgi po drodze czy tylko ty? Jak ktos ma hajsy to nie bedzie szukal polki ksoezniczki, ktora tylko kaprysy i awantury ma do zaoferowania ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Nick_Login: ale Ty wiesz, że facet instalujący drukarki to zarabia max 3000? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15k to zarabiają ogarnięci programiści, którzy nie wychodzą z piwnicy i ich raczej nei zobaczysz ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. jeśli wyglądasz jak pani na foto, to pisz na priv, zaproponuję jakiś wspólny trening cardio ;)
  • Odpowiedz
@Nick_Login nie bawi mnie ocenianie ludzi przez pryzmat zarobków jakoś... Mój szef jest bardzo spoko a patrząc na kondycję firmy zarabia sporo ponad 15k. Poza tym nie znam grubego programisty w wieku poniżej 30 (a pracuje w branży). Znam za to sporo buców/zapuszczonych ludzi < 2k. Generalizujesz chyba żeby sobie pod budować ego :)
  • Odpowiedz
jestem (m.in.) instruktorką fitness Ciekawi mnie jak jeszcze pracujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@florianHee: Choćby z aparatem, który ogarnęłam na wyższym poziomie niż "mam super lustrzankę z kitowym obiektywem i robię wspaniałe zdjęcia martwej natury".
  • Odpowiedz
Jak ktoś wierzy, że zarabiając 15k będzie mógł przebierać w panienkach, no to sorry, ale chyba tylko na roksie.


@Nick_Login: Wybacz, ale życiowe doświadczenie mówi coś zupełnie odwrotnego. ;-) Ale niezła próba racjonalizacji, psychologia to ciekawa dziedzina. Poza tym, 2/10.
  • Odpowiedz
menelica tez woli menela xd


@myrmyrek: Serio? Woli? Czy nie ma szans na nic więcej? Do mnie ślinił się już niejeden śniady książę z Bliskiego Wschodu. Wszystkich odsyłam na drzewo lub do koleżanki, która za drinki i nocleg all inclusive w Pałacu Bonerowskim daje dupy. XD
  • Odpowiedz
no to sorry, ale chyba tylko na roksie.


@Nick_Login: trzymanie baby w domu jest nieuzasadnione ekonomicznie :) Jest pralka , jest zmywarka . Natasza z ukrainy tez umie odkurzaczem #!$%@? pokoj za stowe . I jeszcze gale zrobi na odchodne.
  • Odpowiedz
To programiści naprawiają drukarki? XD


@Ziombello: pewnie tak dla treningu, żeby nie wyjść z wprawy xD

za drinki i nocleg all inclusive w Pałacu Bonerowskim daje dupy


@Nick_Login: czy to jakieś sekretne miejsce ten pałac, czy inne miejscówki też wchodzą w grę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dobrze sie ubrac, schudnac to nie jest jakis problem, ale


@Jarmuzyd: Bo to niby wystarczy? Weź to zrób, idź w jakieś fajne miejsce i spróbuj poderwać kobietę z klasą. Powodzenia. XD
  • Odpowiedz