Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nick_Login: #!$%@? tam ze bait xD

Ale cos w tym jest i dlatego mnie nie piecze tak dupsko jak pomysle, ze cos w tym jest xD
Zona ostatnio pomagala jako medyk na jakiejs tam imprezie sportowej gdzie bylo rowniez cale stado facetow 40+. Oczywiscie najglosniej szczekali ci co sie przechwalali, ze sa #ratownictwomedyczne8k i ile to on nie zarabia na tej io io karetce xD

#!$%@? z tym, ze robi po
  • Odpowiedz
@Nick_Login: Tak, bo faceci zarabiają na laski xD Ja zarabiam na własne zachcianki, na grzyba mi różowa która będzie jęczeć za uchem i #!$%@?ć farmazony ( ) Uprawiam również sport i dbam o siebie, to że ktoś jest informatykiem nie znaczy że nie może sportu uprawiać xD Jednak różowe mnie nie interesują, po co mi ktoś twojego pokroju xD
  • Odpowiedz
np. te słynne 15k (3600 €), to już myślą, że wygrali w życie.

A jak tam zdrowie, kondycja, czas wolny, seks?


@Nick_Login: bzdury pleciesz, w życiu liczy się kondycja, zdrowie, seks i kasa...

Brak pieniędzy zwyczajnie cię ogranicza w robieniu tego co chcesz, zamiast tracić życie na walce o jakotaki dom, jakotaki samochód, jakotakie wakacje dużo lepiej jest być bogatym, i zaprzątać sobie głowę tym gdzie pojedziesz, jakich chcesz mieć dom,
  • Odpowiedz
@Nick_Login:

PS - Taki @feuer też by mnie nie interesował. Gość nie potrafiący żyć bez instagrama to nie mężczyzna.


Przede wszystkim nie sądzę żeby on w ogóle był zainteresowany taką dmuchaną lalą twojego pokroju. Ale musisz mieć gigantyczne kompleksy skoro ci się coś uroiło i przebierasz w ofertach matrymonialnych których nawet nie dostałaś. A w ogóle to mam 60 cm w bicku Seba jestem chodź mi chapnąć.
  • Odpowiedz