Wpis z mikrobloga

@Bramborr: Klepie 30 ml tej Nitrogliceryny z Megabola, najtaniej wychodzi imo. 10 g na porcje
@Kasahara: U mnie też nie jest tak źle. Żołądek mi rzuca jedynie po omegach, glicerolu, B-kompleksie i kazeinie na czczo. Już się i tak nałykałem w życiu więc raczej przyzwyczajony jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MartwyGoryl: Roztwór gliceryny nie powinien przekroczyć 5%, najlepiej zacząć od mniejszej dawki. Ja stosuję 15g na bidon 500ml i piję dwa takie bidony zaczynając ok 1,5 przed treningiem. W międzyczasie piję jeszcze 1 bidon samej wody. Grunt to picie dużej ilości wody.
@MartwyGoryl: Nie, nie, ilość czasu spożycia przed treningiem i ilość wody ma duże znaczenie. Gliceryna zatrzymuje wodę w mięśniach, więc jeżeli jesteś dobrze nawodniony to możesz zapodać dawkę w mniejszej ilości wody, ale może to skutkować problemami gastrycznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cytruliny nie stosowałem, żadnej przedtreningówki nie próbowałem, dopiero jak natknąłem się na wpisy o glicerynie w kulturystyce i fakt, że leżała na półce to postanowiłem