Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam do wykorzystania kupon na 30 dniowy catering dietetyczny. Ja go nie wykorzystam bo jest do 15.06 a wyjeżdżam z miasta :(
Oferta obejmuje dietę standard lub wegetariańską.
Z tego co pytałem w firmie to oferta jest ważna na terenie Krakowa i Katowic
#krakow #katowice
Zielonki dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie w piątek wieczorem
  • 39
@bletoja: ja nie żaden koks xd bardziej szczypior 1,90m i 78 kilo i staram się przytyć na 90 kilo, ale ciężko idzie, bo zawsze miałem szybki metabolizm xd
@bletoja: najgorzej było w liceum bo miałem około 1,85 i warzywałem 59kg-63kg około, bo strasznie zmienną wage miałem. Tak samo wtedy było mi ciężko przytyć jak grubasom schudnąć, oczywiście nie muszę pisać, że jadłem normalne posiłki, a nawet sobie nie raz dokładałem z myślą, że coś przytyje. Ale nie dziwne jak jestem jedynym wysokim z bliskiej rodzinny, rodzice po 1,70 i chudzi całe życie jak dziadkowie.
@kanciak12 czytałem, ale ja jestem zbyt leniwy na siłownię, jakbym się za nią wziął to mysle, że do końca roku dałbym radę, mi się waga ustabilizowała teraz. Jem normalnie. W liceum chodziłem na siłownie, piłem te bomy kaloryczne (gainery) i jadłem na sile, bo trochę uwazalem, że za chudy jestem (nie jakis straszny kompleks) teraz to #!$%@?. Żadnych diet i ćwiczeń średnio dla mnie. Na basen chodzę prawie codziennie, siłownia nie dla