Wpis z mikrobloga

Witam ponownie wszystkich graczy. Wczoraj ocenialiśmy grę Call Of Duty 2 z roku 2005.

87,2% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 8,83. To mniej niż na gry-online (8,9) oraz więcej niż na Metacritic (8,4)

Dziś oceniać będziemy grę: Gothic 3 z 2006 roku.

W kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Diablo II.

Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

#gry #pcmasterrace
Horvath - Witam ponownie wszystkich graczy. Wczoraj ocenialiśmy grę Call Of Duty 2 z ...

źródło: comment_RcGFnaORxd8P7XxFscXi8fU3LpTMRHsy.jpg

Pobierz

Na ile oceniasz?

  • 1 10.3% (275)
  • 2 1.5% (39)
  • 3 3.0% (80)
  • 4 3.8% (101)
  • 5 7.7% (206)
  • 6 13.4% (356)
  • 7 20.3% (541)
  • 8 18.3% (489)
  • 9 9.2% (244)
  • 10 12.5% (334)

Oddanych głosów: 2665

  • 85
  • Odpowiedz
  • 38
@Horvath Ludzie piszą, że beznadziejna... Ale porównując ją do poprzednich Gothiców. Owszem, im nie dorówna, ale jako sama w sobie gra jest dobra. Przynajmniej taka mi się wydawała jak w nią grałem jeszcze kilka lat temu
  • Odpowiedz
Ta koszmarna optymalizacja, która daje się we znaki nawet po najnowszym patchu.
Jak już w miarę miałem komputer, żeby w tę grę pograć to zatraciłem się na wiele godzin podróżując po Myrtanie, Varancie i Nordmarze.
Ta gra ma chyba najlepszy soundtrack z całej serii z takimi kawałkami jak Vista Point czy Geldern Night. Wielu tej części nie lubi, albo co najwyżej toleruje, ale ja ją uwielbiam.
8/10
  • Odpowiedz
@Horvath: Ścieżka dźwiękowa genialna. Świat bardzo ładny. Fabuła mnie wciągnęła, świetna historia. Otwartość świata i dość duża możliwość wyborów na plus.
Jednak system walki leży i kwiczy bez patchy. Kiepska optymalizacja. Gra trochę niedorobiona niestety.
K.....c - @Horvath: Ścieżka dźwiękowa genialna. Świat bardzo ładny. Fabuła mnie wciąg...
  • Odpowiedz