Wpis z mikrobloga

#rower ale jak to czy ja o czymś nie wiem? Miband z rowerem sobie nie radzi. Ja osobiście bym dołożył do większego wyświetlacza czyli 3. Ale jeśli ma być to tylko smart opaska mierząca ilość snu i kroków to każda się sprawdzi bo odczyt tętna przy sporcie z nadgarstka to tak 2 na 10 bym powiedział. A na mibandzie trzecim podobno można już smsy odczytywać ( ͡° ͜ʖ ͡°
@goomowy: Wg mnie mała różnica jest, w 3 dodane jest NFC i trochę lepszy wyświetlacz. Tyle o MiBand 3 wiem, bo sam miałem 2, z której byłem zadowolony (oprócz widoczności w słońcu), a teraz przechodzę na Amazfita BIP
@Baero: 3 nie ma NFC! Wersja z NFC wyjdzie dopiero gdzieś w listopadzie, jeśli dobrze kojarzę, a i tak zbytnio go nie użyjesz, bo płatności póki co będzie obsługiwało tylko MI Pay, którego nie ma w Europie.
Smsy można czytać, polski język też już da się wgrać. Informacje o osobach dzwoniących, można też połączenie odrzucić, bądź wyciszyć.
@goomowy: próbowałem 3 połączyć z Endomondo, ktoś napisał, że trzeba jakiejś konkretnej wersji
@nofink: a to ciekawe, teraz usiadłem i sprawdziłem (instrukcja dla 2, zadziałało z 3)

1. W ustawieniach mi banda włączona widoczność. (tutaj musiałem użyć Mi Fit -> ustawienia opaski -> widoczność: wł)

2. W Mi Fit włączyć zakładkę "aktywności" i kliknąć start.

3. Teraz endomondo wykryje opaskę w "Ustawienia->Ustawienia akcesoriów->Czujniki bluetooth smart" należy włączyć, wyszukać i Mi Band 2 powinien się znaleźć.
Bielecki - @nofink: a to ciekawe, teraz usiadłem i sprawdziłem (instrukcja dla 2, zad...

źródło: comment_ppU3oQL91Ge9PZLt6L0hRf3dJjUZKsPK.jpg

Pobierz
@nofink: bez kombinowania rzeczywiście nie widział. Jak coś nie będzie działać, to jeszcze będę się z tym męczył, bo moja mama będzie koniecznie chciała używać opaski z Endomondo. Na razie czekam, aż dostarczą jej trójkę z chin.
@goomowy: do podstawowych funkcji to bierz 3 lepiej zlicza kroki gdy nie ruszasz reka itp. Jako ciekawostke powiem ze wczoraj ogladalem serial I sie nie ruszalem wedlug mibanda zasnalem :D teraz w proline byla za 150z wysylka, wiadomo z chinnim taniej