Wpis z mikrobloga

@sebek1234: Nie mam porównania z xiaomi, ale roomba 980 robi robotę i można na niej polegać, a nawet zapomnieć o odkurzaniu (trzeba tylko opróżniać pojemnik, ale dostaniesz o tym notyfikację). Generalny problem z tego typu robotami to oczywiście różnica poziomów (będziesz go musiał przenosić między piętrami), duże progi, których robot może nie pokonać i wtedy będą granicą jego pracy, a także trzeba pamiętać, żeby nie trzymać niepotrzebnych rzeczy na podłodze, bo
@Felonious_Gru: wg tego co oglądałem to 1 generacja nie wracała do bazy jak miała mało baterii tylko potrafiła się zatrzymać na środku. Oraz że soft do tel jest po żółtemu.

Obstawiam że raczej soft jest zaktualizowany ale nigdzie na necie nie mogłem znaleźć testów tego sprzętu na "nowym sofcie"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sebek1234: od paru tygodni testuję Roborocka s50 (czyli Xiaomi 2 gen.). Jestem BARDZO zadowolona. Mieszkanie ~80 m.kw. sprząta około godzinę. Mamy jeden dywan typu shaggy i daje radę. Mamy też próg w jednym miejscu i sobie radzi.
Raz zablokował się nam pod sedesem (mamy podwieszany i czujnik nie wychwycił, że jest obniżenie) i raz w dywanik łazienkowy (nie zauważyłam, że róg był zadarty, bo gdy leży płasko to ładnie na niego
1 generacja nie wracała do bazy jak miała mało baterii tylko potrafiła się zatrzymać na środku.

To musiał być jakiś archaiczny fuckup, mnie się nigdy nie zdarzyło. Czasem potrafi wrócić do bazy, podładować się, i wrócić gdzie (nie) skończył odkurzanie.

Oraz że soft do tel jest po żółtemu.

@sebek1234: Jest normalnie po angielskiemu, tylko jak weźmiesz odkurzak na chiński rynek (w sensie najtańsza opcja gearbest) to musisz pokombinować z chińskimi serwerami,