Wpis z mikrobloga

TAG do obserwowania/czarnolistowania: #ulaniecwracadozycia

Siemanko, nawet nie wiem od czego zacząć ale zacznę od tego, że jestem ulaną świnią. Nie mam motywacji do ćwiczeń i do diety. Prowadzę tryb wesołego grubaska - praca w korpo, potem powrót do domu pograć w gry czy spotkać się z dziewczyną i tak w kółko.

Dzisiaj dobiłem do wagi 120,2 i to jest ten moment (Tak naprawdę to ten moment był już 25 kg temu) żeby zabrać się za siebie. Dlatego od dzisiaj będę tutaj pisać o tym co robię ze swoim życiem, co jadłem, jak ćwiczyłem, jak się czuję - żeby równo za rok - 18 grudnia 2019 być już Chadem którym niegdyś byłem (5/10).

Czemu tak? Czemu szukam atencji? Bo inaczej nie potrafię. Nazwijcie mnie słabym, ale muszę komuś powiedzieć, muszę mieć poczucie, że dałem komuś obietnicę, że się zmienię (a rodzinie czy kumplom się wstydzę).

Kilka słów o sobie:
Wiek: 25 lat
Wzrost: 181 cm (na granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #p0lka)
Zainteresowania: Lubię grać w gry - od zawsze, na zawsze (podchodzę do tego bardzo profesjonalnie - 3 lata temu top 30 challenger w soloQ w League of Legends - teraz lepiej nie pytajcie ;) )
Moje uzależnienia: Dziewczyna (nie wyobrażam sobie życia bez niej - robię to w dużej mierze dla niej), fajki, gry.

Zapraszam do obserwowania.

#mirkokoksy #ulaniecwracadozycia #chwalesie #wygryw
  • 4