Wpis z mikrobloga

@Giacomina: Kobiety mają ogólnie #!$%@? poczucie humoru jeżeli chodzi o takie sprawy. Pewnie śmieszy cie to co jest popularne, netflixowe pierdy czy jakieś animowane gówno na czasie.

Walaszek śmieje się z Polaków, ale robi to w taki ordynarny i satyryczny sposób jak Testo. Może się podobać, może się nie podobać, ale na pewno jest na poziomie.

Otototo, dzisiejsze 20 latki "wychowane" na tym badziewiu


@sublingual: Ktoś kto pisze na nocnej
@wojtoon Głównie chodzi o to że to jest zgodne z lewacka (czy tam opozycyjna) ideologia, a nie humorem per se. Należy pamiętać że Polak to w duszy buntownik przeciw każdej formie władzy, więc nie dziwię się, że program który władze wysmiewa - tak dobrze wchodzi. Dla mnie zenua I 100m mulu, eh.
Kobiety ogolenie nie mają poczucia humoru. Bomba to przede wszystkim świetnie napisane dialogi w których NIGDY nie wiesz co odpowie rozmówca. Nie ma oczywistych żartów i to śmieszy jak chociażby sytuacja z solnikiem. No kto się #!$%@? spodziewa takiego dialogu xD wymieszane to z odbiciem Polskiej rzeczywistości daje sztuke humoru na najwyższym poziomie przykryta trochę rynsztokiem. Jak cię nie śmieszy bomba to możesz wracać do komedii z netflixa widocznie nie rozumiesz jak
@Giacomina pierwsze odcinki serii to faktycznie były słabe i prymitywne i skupiały się głównie na zartach o kupie i #!$%@?, ale z czasem produkcja ewoluowała w satyrę otaczającej nas rzeczywistości.

Mnie tam śmieszy takie absurdalne poczucie humoru jakie prezentuje grubas a nie śmieszą mnie "proste" żarty, przy których Ty pewnie będziesz się zwijać ze śmiechu ¯_(ツ)_/¯.