Wpis z mikrobloga

@kacperpzn: Polecam przesłuchać w miarę świeży podcast Joe Rogana z Gary Taubes & Stephan Guyenet. W szczególnosci dla wszystkich na tym tagu, którzy boją się węglowodanów i myślą, że cukry wpływają bezpośrednio na odkładanie tkanki tłuszczowej, a nie nadwyżka kaloryczna (pozdrawiam m.in eksperta #dodzo @NooB1980 xD).

#mikrokoksy #silownia #dieta #mirkokoksy

https://www.youtube.com/watch?v=vA3QavPp1Ho&t=&start=01
  • 25
@NooB1980: Typie, ty jesteś niereformowalny. Już pamiętam. Dziennik b-c na kfd, gośc robił formę, BF 6-7%, koryto samo białko i węgle, zero dodatkowego tłuszczu, skóra na gościu jak pergamin, Ty robisz wjazd do jego dziennika wrzucasz mu jakieś gówniane tabelki i wykresy i każesz dorzucić masła haha

#!$%@? z Twoim #!$%@?, możesz sobie srać tymi wykresami na prawo i lewo, ale nikt tego nie weźmie na poważnie i nie skorzysta z
@NooB1980: Na kfd i sfd nie siedzę od dawna. Nie handluję koksem, możesz mnie podać gdzie chcesz, chętnie zgarnę trochę hajsu od kogoś za pomówienie i może wtedy weźmiesz się do roboty, jak trzeba będzie opłacić wyrok i koszta sądowe ;)

Dupcia piecze, że poświęciłeś życie gównom i banialukom, które w praktyce nie działają? Gdyby twoje bzdety były prawdziwe, to ludzie kręciliby formy na tłuszczach, każdy zawodnik z jakim rozmawiałem #!$%@?ł
@NooB1980: Wysypać to Ci mogę popiół na pusty łeb ;)
Ty masz #!$%@? smutne życie. Grzebiesz gdzieś po necie, wygrzebujesz posty ludzi sprzed x lat i próbujesz coś udowodnić, póki co z tych z screenów nie wynika nic poza tym, że wzbudzają litość. A jak potem w sądzie trzeba będzie się tłumaczyć, że to nie pomówienie tylko żarty to ciekawe czy ktoś Ci uwierzy, bo ja będę chciał odszkodowanie i żadne