Wpis z mikrobloga

@jathek: Napisz ile czekałeś na rozprawe. Bo w bydg już czekam 9 mc, 2 sędziów się zwolniło i końca nie widać. Rozprawa może odbyć się za i za 6 jak i 12 miesięcy. Oboje dogadani, rozliczeni bez dzieci teoretycznie 15m w sądzie i koniec.
  • Odpowiedz
@En3rgy: bez przesady, przeczytałem w 5 min przy kurczakburgerze. A naprawdę warto bo sprawa bardzo #!$%@?. Trzymaj się @jathek, obrażę ci jeszcze obecna( mam nadzieje, ze już niedługo) żonę, ale leć ze szmatą równo. Bo rozwód rozwodem - rozpad się zdarza. Ale to co wyczynia to czyste jaja. Najbardziej szkoda córki, ale masz łeb ma szyi i na pewno dasz radę zapewnić jej olbrzymie wsparcie w tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@jathek: Powodzenia, daj znać jak wyszło.
I po ostrej imprezie rozwodowej czeba uczcić nie ;d?
Mógłbyś wstawić jakieś porady jak nie wpaść w takie bagno ? Świadczyło coś że to taka kobieta? Jak się uchronić przed zmarnowaniem kilku lat życia i kupy forsy i nerwów :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jathek: wołaj i napisz co i jak. Szanuje mocno mówiłeś że będziesz udowadniać i parę lat wine, minęły 3. Takiego uporu trzeba :)
  • Odpowiedz
@jathek: przede mną też długa batalia w sądzie. Małżeństwo trwało równy rok XD Człowiek myśli, że kogoś zna doskonale a tu przy rozstaniu wychodzi prawdziwa natura. Bardzo przykre, że osoba,którą się tak mocno kochało staje się nagle obcym człowiekiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) trzymam kciuki za Ciebie mireczku ()
  • Odpowiedz
Jak to się w życiu układa że kiedyś się kogoś kochało a teraz nienawidzi. #!$%@?


@maniok: Jako 40+ jestem świadkiem już kilku rozwodów wśród znajomych. WSZYSTKIE rozwody "zaczęły" się już w momencie małżeństwa, ewentualnie trochę po. Nawet jeśli potem małżeństwo trwało kilkanaście lat. W żadnym z tych przypadków nie było tak, że na początku było super a potem się #!$%@?ło. To były małżeństwa od początku skazane na niepowodzenie, trwały tylko ze
  • Odpowiedz