Wpis z mikrobloga

#rozwojosobisty #samosienigdyniezrobi #gownowpis #przegryw

Dzień 49 „pamiętnika”

[10.04.19]

Ciężki dzień, bardzo owocny w #pracbaza, ponieważ kierownik przekierował mnie jako jego zastępce na cały dzień, bo musiał jechać poza miasto. Dałem jakoś radę i przetrwałem ten dzień z zwykłym skutkiem na szczęście. Niestety jednocześnie smutny dzień dla mojej osoby, aż mnie wszystko z tego powodu boli, straciłem coś co jest bardzo ważne , jestem #!$%@? i #czujezleczlowiek. Nie z powodu tam jakiegoś wypadku czy #!$%@? jak co 10 kwietnia. Po prostu jest krucho trochę, ale nie poddaję się i cisnę dalej, bez #!$%@? się. Gdybym się załamywał to już dawno bym jebnął z rowerka, a tak to do przodu i nie ma #!$%@? się!
Dziś #!$%@?łem totalizator kcal. Wjechało całościowo ponad 8 tysiaków, a to nie koniec dnia. Ogólnie to 10 jajek z rana, w pracy cała sterta chleba z wędlinami, w domu 3 batoniki, pełny shake proteinowy, lazania, makaron z leczo, kotlety mielone, 2 razy witaminy, kawa i herbata, kilka łyżek nutelli, napoje #dieta
Na dodatek dziś wjedzie #silownia #mirkokoksy, głównie wysiłkowo i do #!$%@? mocy.
Nauka z #psychologia też dziś będzie u mnie mile widziana z kilku ciekawych aspektów. Kocham to!

Piosenka na dziś, według mojego #!$%@? humoru i w sam raz tematycznie co do mojego dnia. #!$%@?ć:
https://www.youtube.com/watch?v=my6YmfcnRE8 #rave #lata90 #muzykaelektroniczna #muzyka
  • Odpowiedz