Wpis z mikrobloga

  • 321
Nawet sobie nie zdajecie sprawy, jak ludzie mają niski poziom wiedzy. Pomijając fakt, że 70% ludzi w Liceum nie byłoby w stanie pokazać RPA na mapie świata.

To wiele osób z jakimi rozmawiałem nie słyszało wcześniej o Escobarze (gdyby nie serial Narcos).

Zero wiedzy na temat czarnobyla- gdyby nie serial.

Zero wiedzy na temat Queen - gdyby nie film w kinie.

Boże, dlaczego ludzie nic nie wiedzą? Co oni robią?
  • 181
  • Odpowiedz
nie zrobił z siebie pajaca, idąc dalej wiadome jest, że wiedza sama w sobie nie warunkuje sukcesu w dalszym życiu, aczkolwiek widać tu postępujące zidiocenie młodszych pokoleń, choć młodzi zawsze mają lepszą perspektywę niż pan Mieciu, jednak nie znamy jego całej historii


@AmateurHardcore: Nie ma tu zidiocenia, po pierwsze widać, że odpowiadają dla beki i nie dają #!$%@? o to czy to poprawne czy nie. Druga sprawa to jest materiał celowo
  • Odpowiedz
@Soothsayer dziękuję że uratowałeś mi wiarę w nowe pokolenia wyborców, już jestem spokojny że ten kraj i jego mieszkańcy będą podejmować właściwe decyzje i nikt nie skończy jak pan Mieciu którego tak bardzo nie szanujesz.
  • Odpowiedz
dziękuję że uratowałeś mi wiarę w nowe pokolenia wyborców, już jestem spokojny że ten kraj i jego mieszkańcy będą podejmować właściwe decyzje i nikt nie skończy jak pan Mieciu którego tak bardzo nie szanujesz.


@AmateurHardcore: co ty pierdzielisz? XD
  • Odpowiedz
@krolwsi: a co jest złego w czerpaniu wiedzy z seriali? sam nigdy nie zagłębiłam się w historie Czarnobyla, wiedziałem ze był wybuch, kiedy to się wydarzyło etc. ale nigdy nie przywiązywałem większej wagi do szczegółow. Teraz dzięki serialowi mogę sobie zobrazować, jak to wszystko wyglądało w tamtych czasach i w bardzo przyjemny sposób przytulić wiedzę, która zawsze wydawała mi się mało ważna :)
  • Odpowiedz
@krolwsi: ja bym chciał żebyś mi powiedział co to jest krzywka, chciałbym podyskutować o wyższości SailfishOS nad Androidem, abyś mi opowiedział o Wojciechu Żabiałowiczu a następnie wskazał swój pogląd na obecną sytuację rynku muzycznego w Islandii. Nie wiesz? #!$%@?, jaki niski poziom...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@krolwsi: mam to samo i #!$%@? mnie że ludzie nic nie wiedzą na temat właściwości podtorza, to jaki wpływ ma dobór tłucznia na jakości szlaku, nawet takich podstaw jak to jakie podrozjazdnice pod rozjazd dać żeby było stabilnie, gdyby nie podróżowali pociągami to nawet o torach by nie wiedzieli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krolwsi:
Maska podsieci - powiedzmy że dobrze
Transformator - dobrze, dodam że separuje sieć.
VPN - to taki tunel sieciowy, zabezpieczony przed odczytaniem przez kogokolwiek poza odbiorca. Uzywany do np logowania się na komputer/serwer z dowolnego miejsca z internetem.

No dam ci 2.5/3 więc jesteś mądry, gratuluję mam nadzieje, że nie oszukiwales ( )
  • Odpowiedz
@krolwsi: Widzę że większość tutaj komentujących nie zrozumiała Twojego przekazu, ale czego innego oczekiwać od wykopowych nastolatków ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież nie trzeba się interesować Escobarem czy Queen aby wiedzieć "o co chodzi". Braki wiedzy w takim zakresie świadczą po prostu o ignorancji takich osób, wynikającej z zamknięcia tylko na wąską wiedzę specjalistyczną (a przecież jedno nie wyklucza drugiego) lub po prostu głupotę. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@krolwsi znajomość historii Polski wśród wykopowych patriotów sprowadza się do "Rotmistrza Pileckiego". Może jeszcze bitwy pod Grunwaldem. Na tym koniec. Zauważ że wykopowa "prawica" jedyne co potrafi to spam Pileckim. Innej historii Polski pewnie nie zna.
  • Odpowiedz
@krolwsi: to nie pokazuje głupoty ludzi, tylko potęgę kinematografii. Reżyserzy, scenarzyści i producenci mają potężny oręż i są niesamowicie opiniotwórczy, mogą przedstawić daną kwestię według swoich poglądów i większość ludzi która nie znała się wcześniej na tym a obejrzy film, będzie mieć takie samo zdanie
  • Odpowiedz