Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@iMarek22: powodzenia, tez kiedys bylem ulańcem. Z mojego doswiadczenia moge podpowiedzieć, żebyś nie katował sie glupimi radami typu nie jedz po 18 albo 4-5 posilkow dziennie czy tam tylko warzywa i owoce. Skup sie na ruchu, a tłuszcz bedzie wytapiał sie jak ten z kiełbasy na grillu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@iMarek22: nie myslalem ze spotkam cielesnego blizniaka. Mam dokladnie jak Ty - chude kosci, maly potencjal miesniowy i duzy bebech. Troche mniej w kg, na razie zrzucilem ze 105 na 92. Jezdze do i z pracy na rowerze, i tak naprawde gdzie sie da tez (Wavelo w krakow), poza tym kupilem sobie drazek wolnostojacy i cwicze podciaganie. Powodzenia, sam wiem ze z takimi warunkami dojsc dojsc do czegos sensownegonjest 3x trudniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iMarek22: no coś źle robisz chyba, albo jesteś #!$%@? nieproporcjonalny. 40 cm w szyji to rozmiar koszuli jakieś M, a Ty przy takiej wadze i wzroście powinieneś mieć gdzieś 44-45 XL/XXL.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@iMarek22: jak miałem 20 lat też ważyłem w #!$%@?. 120kg przy wzroście 193cm. Wyglądałem źle. Miałem brzuch jak worek i ryj jak felga od stara.
I właśnie w tym wieku postanowiłem koniec grubasie. Młodszy nie będziesz, zrób coś.

I zrobiłem. I moja waga teraz to 95kg (przez lata wachala się od 88 do 100) I czuje się zajebiście bo to zmieniło moje życie. Nie byłem przegrywem bo już wtedy miałem dziewczynę